Az Pide Az Rakı Önerileri Demet Akalın’ı Çok Kızdıracak! O Boyadan Dem Vururken Herkes Kilosuna Odaklandı

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Az Pide Az Rakı Önerileri Demet Akalın’ı Çok Kızdıracak! O Boyadan Dem Vururken Herkes Kilosuna Odaklandı

Demet Akalın tatilde yakalandığı magazin muhabirlerinin sorularına cevap verdi. Ancak o kendisine gelen sorularla ve saçlarının gelen dip boyası ile ilgilenirken ona sorular bambaşka yerden ve hatta beklemediği yerden geldi. İşte Demet Akalın’ı kızdıracak öneriler!

Boyam Gelmiş Derken

Magazin dünyasının ünlü isimlerinden olan Demet Akalın bugün güneşlenirken yakalandığı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Tatile gittiği Çeşme’de rahatlayıp stres atmaya çalışırken bir anda geliveren gazetecilerle konuşurken de bir yandan “Off boyam da gelmiş” diyerek içini döktü. Bu sezonun ilk mayolu fotoğrafını paylaşan Demet Akalın’a ise onu çok sinirlendirecek yorumlar ve öneriler geldi.

Pide, Rakı, Martini Şeytan Üçgeni

Zapmedyamagazin in yaptığı bu yorum ise aynen şöyle: ” Çok saldın kendini Demet! Pide yiyorsun, rakı, martini içiyorsun hep kilo yapıcı şeyler az kendine gel sen top model vücutluydun boyun posun da artık kiloyu kaldıramıyor”. Bunları okuyan Demet Akalın’ın bu yoruma ne cevap vereceğini ise kısa sürede görürüz muhtemelen. Çünkü malum Demet Akalın’dan bahsediyoruz, hazır cevap ve dobralığıyla tanıdığımız Demet bunun altında kalmaz muhtemelen.

Kendiyle Bile Kavgalı Yorumu

DEMET AKALIN

Magazin muhabirleri ile yaptığı bu konuşmanın altına birçok kişi tarafından yorum yapılırken aralarında belki de en ilginci Demet Akalın’ın bu sefer kendisi hakkında yorum yapmasıydı. Bir takipçi “demet sonunda başkası değil kendi hakkında yorum yapmış” derken başka bir takipçi ise “Kendiyle bile kavgalı bu kadın” şeklinde ifadeler yer alıyor.

Hadise’ye İmada Bulunmuştu

HADİSE

Demet Akalın takipçilerin söylediği gibi en son Hadise ile böyle bir kavganın eşiğinden döndü malum. Hadise ve Kaan Yıldırım ilişkisinin bitişinin ardından Demet Akalın bu bitişin Hadise’nin şarkısının reklamı nedeniyle olduğunu iddia etmişti. “Bu da şarkı öncesi” yorumu yaparak Hadise’nin ilişkisini şarkısının reklamı için bitirdiğini öne sürmüştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz