Demet Özdemir Yağmurlu Havanın Keyfini Mayosunu Giyip Havuzda Çıkardı! Güzelliğiyle Yine Büyüledi

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Demet Özdemir Yağmurlu Havanın Keyfini Mayosunu Giyip Havuzda Çıkardı! Güzelliğiyle Yine Büyüledi

En son Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile ekranlara gelen Demet Özdemir yaz ve tatil paylaşımlarıyla hayranlarını büyülemeye devam ediyor. En sonu bugün “Havanız nasıl olursa olsun, sizin havanız güzel olsun” minvalinde yaptığı paylaşımla sevenlerinin beğenisini toplamayı başardı. Üstelik de bakın nasıl bir havada?

Yağmur Güneş Tanımayan Demet

Bu yılın ilişkilerinin arasında sayılan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, ilişkileri ile olduğu kadar tatil fotoğraflarıyla da çokça konuşulmaya devam ediyorlar. Yaz sezonunu uzun süre önce açan ve belki de ünlüler dünyasının ilk tatilcilerinden sayabileceğimiz genç çift önce Fethiye, ardından da Kaş ve Alaçatı’da görüntülendiler.

Bitmeyen Tatil Planına Start Fethiye’den

DEMET ÖZDEMİR

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Oğuzhan Koç ile birlikte kiraladıkları tekne ile Fethiye koylarını gezen güzel oyuncu dönüşte bazı magazin muhabirlerine de sitemde bulunmuştu. Oldukça özel fotoğraf paylaşımlarının hoş olmadığını söyleyen Demet Özdemir yeniden tatil yapmayı planladığını da aktarmıştı. Meğer bitmeyen tatil planları varmış ikilinin.

Oradan da Alaçatı

Ardından Kaş’ta bir villa kiralayan başarılı oyuncular son olarak da Alaçatı’da bir otelde görüntülendiler. Son olarak kişisel Instagram hesabından yaptığı tatil paylaşımlarıyla takipçilerinin dikkatini üzerine toplayan güzel oyuncu yağmurda yaptığı havuz keyfini paylaştı. Yağmur yağdığı esnada havuzda olduğu bir fotoğrafını “Hava nasıl olursa olsun , sizin havanız güzel olsun” diyerek takipçilerinin beğenisine sundu. Ve sunduğu poz beklediği beğeniyi de aldı doğrusu. Çünkü paylaşımın ardından kısa bir süre içerisinde yaklaşık 400 binin üzerinde beğeni toplamayı başardı.

Yeni Proje Aşk Taktikleri

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ

Bunun yanı sıra makyajsız ve bikinili fotoğraflarıyla da sık sık takipçilerinin karşısında olan güzel oyuncu döner dönmez sıkı bir çalışma temposunun içerisinde olacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final yapmasının ardından Demet Özdemir Aşk Taktikleri adlı film projesi ile el sıkıştı. Filmde yine final yapan Akıncı dizisinin başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız ile birlikte oynayacak olan Demet Özdemir yeni işler için bu şekilde enerji topluyor diyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz