Çılgın Açıklamalarıyla Gündem Olan Esra Dermancıoğlu Ruh İkizini Açıkladı! Bu Görüntüler Yine Çok Konuşulacak

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Çılgın Açıklamalarıyla Gündem Olan Esra Dermancıoğlu Ruh İkizini Açıkladı! Bu Görüntüler Yine Çok Konuşulacak

Esra Dermancıoğlu ve sosyal medya paylaşımları artık hepimizin hayatının bir rengi gibi oldu adeta. Ünlü oyuncu bugün yaptığı bir paylaşımla daha dostunu düşmanını güldürmeyi başardı doğrusu. İşte Dermancıoğlu2nun çok merak edilen ruh ikizi!

Ruh İkizimi Merak Ediyor musunuz?

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu bugünkü sosyal medya paylaşımı ile yine ortalığı gülmekten kırdı geçirdi. “Ruh ikizimi kaydırarak görebilirsiniz!” şeklinde paylaştığı iki fotoğrafını yükleyen Esra Dermancıoğlu ilkine gayet normal ve hatta biraz da şuh bir pozunu koymuş. Fotoğrafı kaydırdığınızda ise bir ördek fotoğrafı ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Her iki fotoğrafı yan yana getirip “İşte benim ruh ikizim” şeklinde paylaşan Esra Dermancıoğlu’na bu paylaşımın ardından dakikalar içinde binlerce yorum ve beğeni geldi diyebiliriz. Özellikle yorumların neredeyse hepsi gülen emojilerle ve sempatik mesajlarla dolu. Hatta artık neredeyse bu paylaşımları nedeniyle bir Esra Dermancıoğlu fanı haline dönüşen Beren Saat de “Ruh ikizi” paylaşımını beğenenler arasında.

Ünlü Oyuncunun Uyandığı Hali

Bundan dört gün önce de Esra Dermancıoğlu uyandıktan sonraki halini ve güne nasıl başladığını göstermişti bir videoyla. O her zamanki çılgın hali, dantelli eteği, topuklu ayakkabılarıyla dans eden Dermancıoğlu’na yine çok sayıda beğeni gelmişti. Nilgün Belgün, Belçim Bilgin, Gülben gibi isimlerden de yorumlar gelen paylaşım için Gülben “Ya ben bigün böyle uyanamadım bu hayatta” diyerek kahkahalar eşliğinde bir yorum yapmıştı.

Moda İkonluğu ve Esra Dermancıoğlu

Peki ya Ada’dan yaptığı paylaşıma ne demeli. Motosikletle ada turu yapan Esra Dermancıoğlu bir yandan da beyaz çoraplarını ve beyaz terliklerini gösteriyor. Ve çoraplı terlikli bu videonun altına ise “Türkiye’nin bir ikonu vardır o da Esra Dermancıoğlu’dur” yorumunu yazmış. Kendisinin bir moda ikonu olması belki güzel bir abartı olabilir ama doğrusu Türkiye’nin ilginçlikler ve espriler ikonu olması çok daha muhtemel bir durum olabilir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz