Kızlarla Süper Lüks Tatil! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin Bindiği Araçla Şaşırttı

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Kızlarla Süper Lüks Tatil! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin Bindiği Araçla Şaşırttı

Sevilen dizi “Sadakatsiz”in genç yıldızı Tarık Emir Tekin, kız arkadaşı ve dostlarıyla birlikte uzun bir tatile çıktı. Yakın arkadaşların bindiği lüks araçlar ise tatilden daha çok dikkat çekti!

Tarık Emir Tekin

Geçtiğimiz sezonun en sevilen dizilerinden “Sadakatsiz”, sadece çok izlenmekle kalmadı, sektöre yeni oyuncular da kazandırdı. Daha önce pek çok işte yer alsa da beklediği çıkışı yapamayan Melis Sezen, bu diziyle birlikte yıldızlaştı. Ama başrolde olmamasına rağmen dikkati üzerine çeken ve ekran süresini artıran biri daha vardı, Tarık Emir Tekin! Annesi Şevval Sam gibi oyuncu olan Tarık Emir Tekin, dizideki Selçuk karakteri sayesinde gönüllere taht kurdu.

“Sadakatsiz” dizisi başlar başlamaz yakın markaja alınan Tarık Emir Tekin, önce ünlü anne ve babası sayesinde bu noktaya gelen biri zannedildi. Ama yeteneği ekrandan taşan genç oyuncu, aldığı kaliteli eğitim ve sıkı çalışmayla bu noktaya geldiğini ispatladı. “Torpilli” imasını çabuk atlatan Tarık Emir Tekin, bu kez model sevgilisiyle magazin sayfalarını süslemeye başladı.

7 Yıldır Beraberler!

Tarık Emir Tekin, ara ara ayrılıp barışsa da tam 7 yıldır model sevgilisi Sofia ile beraber. Ailelerin de onayını alan genç aşıkların mutlulukları gözlerinden okunuyor. Zaman zaman yaptıkları cesur paylaşımlar sayesinde sık sık dikkati üzerine çekmeyi başarıyorlar! Örneğin, öpüşme fotoğrafları günlerce konuşuldu.

Genç çift, “Sadakatsiz” ara verdiği gibi birlikte tatile çıktı. Tatildeki havalı paylaşımları çok dikkat çekse de, daha çok merak edilen şeyler de oldu!

Süper Lüks Tatil

Genç aşıkların normalde kullandığı lüks arabaya bir de minibüs eklenince, tatil pozlarından çok lüks minibüs dikkat çekmeye başladı. Bugün de yakın arkadaşlarıyla buluşan çiftin bindiği lüks minibüs, görenleri şok etti. Malum, bu minibüslerin fiyatları epey cep yakıyor!

Genç çifte ve arkadaşlarına iyi tatiller diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz