Sude’nin Babaannesi de Ortaya Çıktı: Zeynep Sude’nin Yurtdışına Çıkmasına Engel Olabilecek mi? Kefaret 28. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

24 Mayıs 2021

Sude’nin Babaannesi de Ortaya Çıktı: Zeynep Sude’nin Yurtdışına Çıkmasına Engel Olabilecek mi? Kefaret 28. Bölüm Fragmanı

FOX TV’de akranlara gelen Kefaret dizisinde Sude için olaylar gitgide daha karmaşık bir hale gelmeye başlar. Bir zamanlar yalnızca babası ile birlikte yaşayan Sude’nin şimdi de babaannesi ortaya çıkıyor. İşte yavaş yavaş düğümlerin çözülmeye başladığı Kefaret 28. bölüm fragmanı!

Kefaret 27. Bölümde Neler Oldu?

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur’un yer aldığı Kefaret’te geçen hafta Zeynep, Meltem’e ait olan çocuk yuvasında işe başlar. Hatta Meltem Zeynep’e bir kısım avans verir. Bu arada Sude’yi kaybetmenin acısıyla Ayşe hanım felç geçirir. Sinansa Tolga’yı Amerikan emniyet güçlerine teslim eder. Ancak hemen akabinde Mehdi’nin adamları tarafından kaçırılır. Ahmet ise hala daha Arzu’ya ulaşmaya çalışmaktadır.

blank

Sude’nin velayet konusu ise oldukça sorunlu bir haldedir. Mahkemenin velayeti sonunda Selena’ya vermesi ile tüm aile adeta Sude’yi kaybetmenin şokunu yaşar. Fakat Zeynep Sude’yi kaybetmemek için oldukça zorlu bir hukuki süreç için kolları sıvar. Minevver ve Kadir cephesinde ise evliliklerine ilişkin sorunlar devam eder. Ama ikili bu sorunu aşmak için ellerinden geleni yapmaya niyetlidir.

Kefaret 28. Bölüm Fragmanı

Geçtiğimiz hafta Sude’yi kaybetmenin verdiği korkuyla felç geçiren Ayşe hanımın Sude’nin babaannesi olduğu ortaya çıkar. Böylelikle onun Sude ile bu güne kadar bu kadar yakından ilgilenmesinin nedeni de açığa çıkmış olur. Ancak bu esnada Sude’nin yeni ortaya çıkan akrabası onu yurt dışına çıkarmak istemektedir. Zeynep bu konu ile ilgili girişimde bulunur ancak buna engel olması oldukça zordur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz