Babasını Kaybeden Duygu Özaslan Kendisini Eleştirenlere Öyle Bir Cevap Verdi ki…

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

Babasını Kaybeden Duygu Özaslan Kendisini Eleştirenlere Öyle Bir Cevap Verdi ki…

Instagram ve YouTube’un güzel fenomenlerinden Duygu Özaslan geçtiğimiz günlerde babasını ani bir kalp krizi sonucunda kaybetmişti. Instagram takipçileriyle üzüntüsünü paylaşan güzel fenomenin baba kaybından bir hafta sonra bikinili storyler atmaya başlaması bazı sosyal medya kullanıcılarını rahatsız etti. Kendisine Instagram DM’lerinden hakaret eden bir takipçisini ifşa eden Duygu Özaslan, kendisine bu şekilde yüzlerce mesaj geldiğini söyledi.

Sevilen Fenomenlerden!

Paylaşımları, söylemleri, kilosu, kısacası attığı her adımla olay olmayı başaran güzel fenomen Duygu Özaslan; Instagram ve YouTube’un en sevilen fenomenlerinin başında geliyor. İlk olarak YouTube’a çektiği makyaj videoları ile popülerlik kazanan güzelimiz, yavaş yavaş Influencerlığa da geçiş yaptı ve Instagram’ın en sevilen simalarından biri haline geldi.

blank

Ancak Duygu Özaslan’ı seven kadar sevmeyen de çok! Duygu Özaslan’ın geçtiğimiz sene tatilde paylaştığı bikinili fotoğraflar ile ifşalanan fotoğrafları arasında büyük bir fark göze çarpıyordu. Sosyal medyanın mükemmellik algısına yenik düşen güzel fenomen, fotoğraflarına bol bol fotoşop yapmayı da ihmal etmiyordu. Bu ifşalar sayesinde Twitter’da büyük bir linçle karşı karşıya kalan Duygu Özaslan, bu sene kendini spora verdi!

Duygu Özaslan

Duygu Özaslan Dayanamadı Sonunda İfşaladı!

Duygu Özaslan için her şey yolunda gidiyordu, kendini seven bir sevgilisi, güzel bir işi vardı ve hayal ettiği fiziğe de sonunda kavuşmuştu. Ancak geçtiğimiz haftalarda babasını ani bir kalp krizi sonucunda kaybeden Duygu Özaslan, bu acı haberi şu sözlerle Instagram takipçilerine duyurdu: “Dün gece canım babamı ani bir kalp krizi sonucu kaybettik. Baş sağlığı mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Tarifsiz bir acı hala inanamıyoruz.”

blank

Babasının kaybının üzerinden 10 gün geçtikten sonra YouTube’a video yükleyen güzel fenomen, takipçilerine içini döktü! Pek çok kişi Duygu Özaslan’ın yanında durmuş ve desteğini esirgememişti. Ancak Instagram’da bikinili fotoğraflar paylaşmaya devam eden Duygu, kendisine gelen hakaret dolu mesajlardan birini ifşaladı; “Bu konuda her gün aldığım çok çirkini hadsiz, nasıl bir zihniyetle yazıldığına inanamadığım, bana göre göre insanlık dışı mesajlardan yalnızca biri. Piyango size çıktı bugün, belki bir nebze utanırsınız diye paylaşıyorum. Enerjimi negatife odaklamayı hiçbir zaman seçmiyorum ben, hele böyle kötü niyetlere hiç. Sağlıkla ve sevgiyle kalın”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz