Tehditler Havada Uçuştu: Söylediklerimi Yapmazsan… Bir Zamanlar Çukurova 100. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

7 Haziran 2021

Tehditler Havada Uçuştu: Söylediklerimi Yapmazsan… Bir Zamanlar Çukurova 100. Bölüm Fragmanı

Atv’nin sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova, tam 99 bölümdür izleyenleri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Bu hafta 100. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizide işler bir hayli karışıyor.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Konusu Nedir?

1970’li yıllarda İstanbul’da yaşayan ve evlenmeye karar veren Yılmaz ve Züleyha, Yılmaz’ın elini kana bulamasıyla sarsılır ve kendilerini Çukurova’da bir kaçak hayatın ortasında bulurlar. Tek hayalleri evlenip mutlu mesut yaşamak olan Yılmaz ve Züleyha, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanışınca hayatları kökten değişir. Züleyha artık ölümden daha zor kararlar vermek zorundadır.

99. Bölümde Neler Oldu?

blank

Ümit bebek haberini vererek Züleyha’nın da kendinin de hayatını tehlikeye atar. Ümit’in hamilelik haberi Sevda için mutluluk anlamına gelse de kızını korumak için yaptıkları onun Demir’in gözündeki yerini değiştirecektir. Betül yıllar önce ayrıldığı şehre Paris esintisiyle geri döner. Onun bu gelişi önce paris havasını sonra da yepyeni bir savaşı beraberinde getirir. Kısa sürede cemiyet hayatında yükselen Betül’ün yolu Ümit ile kesişir. Uzun zamandır her türlü savaşta Demir’in safında yer alan Şermin ise kızı ile yepyeni bir cephe açmaya hazırlanmaktadır.

blank

100. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Müjgan’ı kaybedişlerinin ardından Fekeli ve Lütfiye’nin tek yaptığı Fikret ile birlikte Kerem Ali’nin geleceğini planlamaktır. Ancak Şehir Kulübünde Hünkar Yaman Vakfi tarafından bir davet verilince Fekeli ve Lütfiye hazırlanıp davete icabet ederler. Sevda ise başı sıkışınca bir kere daha Fekeli’den yardım ister. Fekeli yardım isteyen kimseyi geri çevirmediği gibi Sevda’yı da çevirmez. Fekeli’nin evinde bir konuk ağırlaması ile bir savaş daha boy gösterir ve bir sır daha açığa çıkar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz