O Transfer Haberi Yalanlandı: Farah Zeynep Abdullah’ın Ayrılacağı Masumlar Apartmanı’na Fahriye Evcen Gelmiyor!

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

O Transfer Haberi Yalanlandı: Farah Zeynep Abdullah’ın Ayrılacağı Masumlar Apartmanı’na Fahriye Evcen Gelmiyor!

Masumlar Apartmanı dizisi hem sezon içinde hem de sezon sonunda konuşulmaya devam ediyor. Sezon boyunca reyting rekorları kıran fenomen dizi birçok kişinin en sevdiği yapımlardan biri haline geldi. Ancak bugün ortaya atılan bir iddiaya göre İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ın yerine Fahriye Evcen Ceylan karakteriyle dahil olacakmış! Bu iddia magazin gündemini bir hayli meşgul etti. Ancak son çıkan haberlere göre bu iddia sadece asparagasmış!

Masumlar Apartmanı Setinde Sular Durulmuyor!

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı hem oyuncularıyla hem de her hafta yayınlandığı kaotik bölümleriyle büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Dizinin başrol oyuncuları Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah, son zamanların en popüler isimleri haline geldi. Her Instagram paylaşımlarıyla olay olan oyunculardan birinin diziden ayrılacağı iddiasıysa ortalığı yaktı geçti!

blank

TV100’de çalışan Birsen Altuntaş, Instagram hesabından dizilerle ilgili son dakika gelişmelerini sık sık yayınlıyor. Yeni başlayacak ya da final yapacak dizileri genellikle Birsen Altuntaş’tan öğreniyoruz. Ancak geçtiğimiz hafta Masumlar Apartmanı’nın sezon finalinde Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterinin ölerek diziye veda edeceğini açıklayan Birsen Altuntaş; hem dizinin senaristinden hem de Farah’tan büyük bir tepki gördü!

blank

Fahriye Evcen Haberi Yalan Çıktı!

Masumlar Apartmanı’nın senaristi Deniz Madanoğlu, Twitter’dan Birsen Altuntaş’ı sert bir dille eleştirdi; “Yaptığınız şey hiç ama hiç doğru değil. Her şeyin tadını kaçırıyorsunuz, verilen emeğe yazık ediyosunuz,ne hakkınız var buna?? Spoiler vermek ne demek, sürprizleri açık etmek ne demek? Nasıl bi rahatlık pervasızlıktır bu!” Farah Zeynep Abdullah’tan da Deniz Madanoğlu’na destek geldi; “Haber verirmişçesine doğru ya da yanlış spoiler vermek izleyici açısından düşünürsek de ayıp, yapımda emeği geçenler açısından düşünürsek de ayıp. Her şekil ayıp”

blank

Ancak çok geç! Binlerce kişiye duyulan bu haber Masumlar Apartmanı’nı ifşa etmiş oldu. Diziden ayrılacağı kesinleşen Farah’ın yerine ise birkaç yıldır televizyon ekranlarından uzak duran Fahriye Evcen’in geleceği söylenmeye başladı. Kısa süre içinde birçok haber sitesine yayılan bu iddianın ardından Birsen Altuntaş böyle bir görüşmenin olmadığını söyleyerek çıkan dedikoduları bastırmaya çalıştı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz