Bahar Candan’ın Garip İsteği Sosyal Medyayı Şoka Soktu! Fenomen İsim Paralı Arkadaş Tutacakmış

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Bahar Candan’ın Garip İsteği Sosyal Medyayı Şoka Soktu! Fenomen İsim Paralı Arkadaş Tutacakmış

İşte Benim Stilim yarışmasıyla hayatımıza giren ve yaptığı olay açıklamalarla her gün bambaşka bir gündem yaratan Bahar Candan, Instagram’dan çağrıda bulundu. Fenomen yıldız, paralı arkadaş tutmak istiyormuş.

BAHAR CANDAN

İlginç tavırları ve polemik açıklamalarıyla İşte Benim Stilim yarışmasında dikkat çeken Bahar Candan bildiğiniz gibi sosyal medyada epeyce ünlü. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen yıldız isim, İşte Benim Stilim yarışmasının ikinci sezonunda Nihal Candan’ın kardeşi olarak programa dahil oldu. Daha sonra ise ‘Doya Doya Moda’ adlı moda programında boy gösteren Bahar Candan, iki adet şarkı bile çıkardı.

“Maaşını Vericem Arkadaş Arıyorum”

Instagram’da 400 bin küsur takipçisi olan Bahar Candan, sosyal medya hesabında “Çok yalnızım çok sıkılıyorum maaşını vericem arkadaş arıyorum” notuyla bir paylaşım yaptı. Fenomen ismin yaptığı açıklama sonucu çok şaşıran takipçileri, Bahar Candan’a binlerce mesaj atmış.

BAHAR CANDAN

Büyük Beden Moda Yarışmasına Katılmak İçin Kilo Aldı

Moda programlarından tanıdığımız Bahar Candan, sürekli estetik iddiaları ile gündeme geliyor. Estetik yaptırmadığını dile getiren fenomen isim, büyük beden moda yarışması olan Doya Doya Moda’ya katılmak için kilo almıştı.

BAHAR CANDAN

Program sonrası verdiği kilolarla gündeme gelen Bahar Candan, sadece dudak dolgusu yaptırdığını açıkladı. Bu konuyla ilgili açıklama yapan Candan, “Dudaklarımda dolgu var. Dudaklarım büyük olsun istedim. Çok büyük oldu. Oldukça memnunum” demişti.

Babası Akademisyenmiş

Bahar Candan 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Mersinli olan Bahar Candan, katıldığı moda programlarıyla tanınsa da aslında hukuk alanında eğitim alıyor. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızı olan Bahar Candan eğitimli bir aileden geliyor.

BAHAR CANDAN

İşte Benim Stilim ile tanınan Bahar Candan ilk olarak ablası Nihal Candan’ın yarıştığı moda yarışmasına konuk olarak katılmıştı. Sıra dışı kişiliğiyle ve görüntüsüyle dikkat çekti. Genellikle diğer yarışmacılarla iyi geçinemeyen Bahar Candan, katıldığı yarışmayı ikinci olarak bitirince aldığı dereceyi beğenmedi ve stüdyoyu terk etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz