Dedikodu Kazanı: Hadid Ailesi Şaşırttı, Masumlar Apartmanı’nda Çekimler Durdu, Şeyma Subaşı’nın Meedo’su Hırsız mı?

Aleyna

Dedikodu Kazanı

22 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Hadid Ailesi Şaşırttı, Masumlar Apartmanı’nda Çekimler Durdu, Şeyma Subaşı’nın Meedo’su Hırsız mı?

Dedikodu kazanı fokurdamaya devam ediyor. Bakalım ünlülerimiz 22 Mart Pazartesi gününü nasıl geçirmiş? Hazırsanız magazin turu başlıyor!

1. Masumlar Apartmanı Setinde Koronavirüs Paniği!

Masumlar Apartmanı

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nda Koronavirüs paniği yaşanıyor! Dizide Esat karakterini canlandıran Uğur Uzunel’in Koronavirüs testi pozitif çıkınca; bütün oyuncular ve set ekibi kendini karantinaya almak zorunda kaldı! Hal böyle olunca, Masumlar Apartmanı’nın çekimleri de ertelenmek zorunda kaldı. Tüm ekibe ve Uğur Uzunel’e geçmiş olsun diyoruz! Bu arada detaylar için;

2. Şeyma Subaşı’nın Sevgilisi Meedo’nun Ferrasi Çalıntı Çıktı!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı ve milyarder sevgilisi Meedo hakkında şoke eden bir suçlama ile güne uyandık! İddiaya göre Şeyma Subaşı’nın “kanatlarımı gösteriyorum” dediği araç çalıntı çıktı! Meedo’nun 2019 yılında sadece 349 adet üretilen bu araçlardan birini 1,95 milyon dolara satın aldığını söyledi. Fakat İtalyan Paolo Provenzi, aracın kendisine ait olduğunu iddia etti. Hatta olay mahkemeye bile intikal etmiş!

3. Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Şok Ayrılık!

Doğduğun Ev Kaderindir

TV8’in sevilen dizilerinden olan Doğduğun Ev Kaderindir’de şok bir ayrılık yaşanacak! Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in paylaştığı diziden İbrahim Çelikkol’un ayrılacağı konuşuluyor! Yakışıklı oyuncunun canlandırdığı karakterin hikayesi sona ermiş. Bu arada detaylar için:

4. Demet Akalın Canlı Yayında Kendisine “Çirkin” Diyenlere Yanıt Verdi!

Star TV’de kendisi hakkında “çirkin” yorumlarınaa canlı yayında cevap veren Demet Akalın; “Bana çok çirkinsin diyorlar. Ben de onlara diyorum ki; düşünsenize çirkinken Demet Akalın olmuşum, ya çirkin olmasaydım” diyerek kendini savundu.

5. Hekimoğlu Dizisi Final Yapıyor!

Hekimoğlu

Kanal D’nin sevilen dizilerinden olan Hekimoğlu, yayınlandığı ilk günden itibaren istikrarsız reytingler ile yolunda ilerlemeye devam ediyor. Birçok defa hakkında final haberleri yapılan Hekimoğlu, Kanal D’den 3. sezon onayını alamayınca; Mayıs ayında final yapmak zorunda kalacak! Bu arada detaylar için:

6. Gigi Hadid ve Bella Hadid’in Babası Mohamed Hadid Çocukları Hakkındaki Gerçeği Anlattı!

Mohamed Hadid, Bella Hadid ve Gigi Hadid

Filistinli iş insanı Mohamed Hadid, İstanbul’a geldi ortalık karıştı! Sultanahmet Camii ve Ayasofya’yı ziyaret eden Mohamed Hadid, kızları Bella ve Gigi hakkında herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu. Meğerse kızlarının müslüman isimleri varmış! Gigi’nin ismi Nur, Bella’nın ismi ise Hayriye’ymiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz