Cemal Can Canseven Daldan Dala Atlamaya Devam Ediyor: DJ, Influencer, Şampiyon, Oyuncu ve Şimdi de Şarkıcı!

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Cemal Can Canseven Daldan Dala Atlamaya Devam Ediyor: DJ, Influencer, Şampiyon, Oyuncu ve Şimdi de Şarkıcı!

Survivor’ın 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, Instagram hesabından yeni şarkısının duyurusunu yaptı! Exxen’de “Bu Benim Masalım” dizisinde Aleyna Tilki’yle başrol paylaşan Cemal Can, dizinin çekimlerinin bitmesinin ardından yeni projelerde yer almaya başladı!

Cemal can

Cemal Can Şarkıcılığa Soyundu!

Bildiğiniz gibi Survivor yarışmasından önce sosyal medya fenomeni olan Cemal Can Canseven, aynı zamanda Dj’likte yapıyordu. Hatta pek çok kez Survivor’da da Dj’lik yeteneklerini sergileyen Cemal Can, birleşme partisinde de Dj masasına geçmişti! Geçmişten gelen müzik deneyimiyle şimdiki popülerliğini birleştiren Cemal Can; “Kahraman” ismindeki şarkısının ilk teaserını Instagram hesabından yayınladı.

Cemal Can’ın Kahraman klibinden ilk yayınlanan teaser’da gerçekten emek kokan, kaliteli bir iş çıkarıldığını görüyoruz! 25 Mart’ta sevenleriyle yeni şarkısını paylaşacak olan Cemal Can, şimdiden bütün arkadaşlarından destek istedi! Cemal Can Canseven’in paylaştığı teaser Instagram’da kısa sürede olay oldu. Bakalım 25 Mart tarihinde Cemal Can Canseven’in şarkısı sosyal medya takipçileri tarafından sevilecek mi? Göreceğiz!

Cemal Can

2020 Survivor’ı En Çok Yarışmacılara Yaradı!

Cemal Can Canseven’in Survivor’dan önce de tanınan bir isim olduğunu biliyoruz. Ancak geçtiğimiz sene Survivor’da şampiyon olan Cemal Can, yakın arkadaşı Danla Biliç’ten bile daha popüler bir hale geldi. Şu anda Instagram’da tam 3 milyon takipçisi olan Cemal Can, şüphesiz Survivor’ın son yıllarda en tanınan ve bilinen isimlerinden oldu.

Cemal Can

Koronavirüs pandemisi nedeniyle geçtiğimiz sene Survivor, altın çağını yaşadı diyebiliriz! Bütün dizi çekimleri iptal edilince; aylarca haftanın 7 günü Survivor seyrettik. Hal böyle olunca; yarışmadaki isimler oldukça popüler bir hale geldi. Öyle ki, birçok eski Survivor yarışmacısı Influecer, sunucu ya da Youtuber oldu! Bu isimlerin başında tabii ki geçtiğimiz senenin şampiyonu Cemal Can Canseven yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz