Terzi Kendi Söküğünü Dikemezmiş! Aileleri Bir Araya Getiren Esra Erol’un Kız Kardeşleriyle Arasında Sorun mu Var?

Aleyna

Haberler

3 Temmuz 2021

Terzi Kendi Söküğünü Dikemezmiş! Aileleri Bir Araya Getiren Esra Erol’un Kız Kardeşleriyle Arasında Sorun mu Var?

Esra Erol’un kardeşleri Bihter Erol ve Eda Erol Alaçatı’da buluştu. İki kız kardeşe Esra Erol’un katılmaması ise dikkat çekti.

esra erol-ali özbir-eda erol

Türkiye’nin en sevilen ekran yüzlerinden Esra Erol tatilde bile gündemden düşmüyor. Önce oyuncu ardından da izdivaç programları ile tanıdığımız Erol, bildiğiniz gibi bambaşka bir formatla sevenleri ile buluşuyor. Sezon boyunca kayıpları bulan ve şok sırları açığa çıkaran güzel sunucu, şimdilerde ailesi ile birlikte tatilin keyfini çıkarıyor. Geçtiğimiz gün eşi Ali Özbir’in doğum günü sebebiyle ailesi ile birlikte Ege’ye inen ünlü sunucu, kendini deniz ve güneşin huzurlu kollarına bırakarak programın yorgunluğunu üzerinden atıyor.

Erol Kardeşlerin İkisi Buluştu

Ünlü sunucu aslında dört kız kardeşe sahip. Filiz, Pervin, Bihter ve Eda isminde kardeşleri olan Esra Erol’un en tanınan kardeşi ise şüphesiz Eda Erol. Hatırlarsanız, Eda Erol Alişan ile bir süre aşk yaşamış hatta ilişkilerini daha da resmileştirerek evlilik yoluna girmişlerdi. Ancak ünlü ikili kısa sürede ayrılık kararı alarak herkesi çok şaşırtmıştı.

esra erol-ali özbir-eda erol

Bildiğiniz gibi Esra Erol’un kardeşleri ile de arası oldukça iyi. Özellikle Bihter ve Eda Erol ile sık sık bir araya gelen Esra Erol, özel günlerde de onlardan ayrılamıyor. Üç kız kardeşin sosyal medyada paylaştıkları pozlar ise magazin gündemine bomba gibi düşüyor.

esra erol-ali özbir-eda erol

Eda Erol yazın gelmesi ile kendini Alaçatı’ya attı. Denizin ve güneşin tadını çıkaran Eda Erol, kardeşi Bihter Erol ile bir araya geldi. Beraber paylaşım yapan ünlü kardeşlere Esra Erol’un katılmaması ise olay oldu. Kardeşleri ile vakit geçirmeyi çok seven Esra Erol, anlaşılan tatilinin ilk günlerini eşi ve çocuklarına ayırdı. Üç kardeşin tatil pozlarını da sabırsızlıkla bekliyoruz.

“Ne de Çok Sevmişiz…”

Bu ay yeni yaşına giren Ali Özbir, eşinin doğum günü sürprizlerine kayıtsız kalamadı. Eşi ve çocukları ile rüya gibi bir doğum günü yaşayan Ali Özbir, Esra Erol’a Instagram’dan oldukça romantik bir paylaşımla teşekkür etti. Ünlü çiftin birbirine olan aşkları ise tüm sosyal medyanın kalbini ısıttı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz