Bensu Soral ve Kubilay Aka’lı Cam Tavanlar Seti Karıştı! Kubilay Aka Artık Ekran Önünde Olmak İstemiyor mu?

Aleyna

Haberler

3 Temmuz 2021

Bensu Soral ve Kubilay Aka’lı Cam Tavanlar Seti Karıştı! Kubilay Aka Artık Ekran Önünde Olmak İstemiyor mu?

Cam Tavanlar’ın yıldızı Kubilay Aka, ekran önünde olmaktan artık çok mu sıkıldı? Ünlü oyuncu her şeyi bırakıp bambaşka meslekleri denemeye başladı.

cam tavanlar-kubilay aka-bensu soral.

Yaz gelmesi ile birbirinden renkli ve eğlenceli yaz dizileri de izleyiciyle buluşmaya başladı. Sezon boyunca heyecanlı yapımlara bir süre ara vermek hepimizi üzse de yaz dizileri de güçlü kadroları ve çarpıcı konularıyla hepimizi ekranlara kilitliyor. Bu sezonun en ilgi çeken yaz projelerinden biri de şüphesiz Cam Tavanlar oldu. Hırslı ve çalışkan Leyla’nın erkek egemen iş dünyasında var olma çabasına tanık olduğumuz bu hikayenin başrollerine ise Bensu Soral ve Kubilay Aka dışında Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül gibi isimler var.

cam tavanlar-kubilay aka-bensu soral.

Başladığı ilk günden beri oldukça ilgi çeken Cam Tavanlar’ın yıldızları sosyal medyada da bir o kadar popüler. Paylaşımları ile sosyal medya gündemine bomba gibi düşen Cam Tavanlar’ın Cem’i Kubilay Aka’dan yepyeni paylaşımlar geldi.

Kamera Arkasına Geçti Denemediği Şey Kalmadı

1995 doğumlu Kubilay Aka hem yakışıklılığı hem de başarılı oyunculuğu ile son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri. Ünlü oyuncuyu hatırlarsanız ilk kez Vatanım Sensin ile tanımıştık. Ardından Çukur, Aşk 101, Aşk Bu Mu? gibi yapımlarda yer alan Aka, şimdilerde Cam Tavanlar ile adeta kariyerinin altın günlerini yaşıyor.

Ekrana çok yakıştırdığımız yakışıklı oyuncudan peş peşe çok şaşırtan paylaşımlar geldi. Cam Tavanlar’da esas oğlana hayat veren Kubilay Aka’ya ekran önü yetmedi. Ünlü oyuncu kamera arkasına geçerek her ekibi denedi. Kamera, ses gibi set ekiplerinde yer alan genç oyuncu, o görüntüleri sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmedi. Kubilay Aka’nın kamera arkasında çalışan ekiplere tek tek dahil olduğu eğlenceli görüntüler Instagram’da olay oldu.

cam tavanlar-kubilay aka-bensu soral
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz