Seda Sayan Egosunu Konuşturdu! Demet Akalın Bile Müge Anlı’yı Tebrik Ederken O Yine Yapacağını Yaptı

Aleyna

Haberler

2 Temmuz 2021

Seda Sayan Egosunu Konuşturdu! Demet Akalın Bile Müge Anlı’yı Tebrik Ederken O Yine Yapacağını Yaptı

Demet Akalın ve Seda Sayan kavgasında Müge Anlı da taraf oldu. Başarılı sunucunun sözleri Demet Akalın’ı etkilemezken Seda Sayan’ın egosunu konuşturdu.

Metin Necla Büyükşen Cinayeti Sezona Damga Vurdu!

3 yıl önce Konya’daki evlerinde, kar maskeli failler tarafından vahşice katledilen Metin ve Necla Büyükşen cinayeti bir türlü aydınlatılamadı. Kızları Büşra’nın da saldırı esnasında yanlarında olmasına ve saldırıdan yaralı olarak kurtulmasına rağmen çözülemeyen cinayet, ailenin en büyük oğlu Osman Büyükşen’in canına tak dedi.

Cinayetin aydınlanması için Müge Anlı’ya başvuran Osman Büyükşen’in acısı izleyenler gibi Müge Anlı’nın da yüreğini dağladı. Olayı çözmek için bütün imkanları seferber eden Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde ailenin küçük oğlu Uğur Büyükşen ve kız kardeşi Büşra Büyükşen’i programa konuk etti.

Saldırıya şahit olan ve yaralı olarak kurtulan Büşra’nın çelişkili ifadeleri sebebiyle cinayet bir türlü çözülemedi. İfadelere göre bütün oklar katil zanlısı olarak Uğur Büyükşen’i işaret etse de olay henüz aydınlanmadı. Bunlar olup biterken Osman Büyükşen’in feryatları stüdyoda yankıladı.

Doktor Büyükşen’İn feryatlarına göz yaşları ile eşlik eden Müge Anlı, kendini bu cinayeti çözmeye adadı. Bu uğurda özel ekipler mi kurulmadı, stüdyoya yataklar mı getirilmedi… Ancak henüz sonuca ulaşılamadı. Bu dava Müge Anlı İzleyicileri tarafından büyük ilgi gördü.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Sezon Finali Yaptı

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yayınlanan bölümle sezon finaline girerek kısa bir süre için ekranlara veda etti. Programın sonunda Müge Anlı için Sabahların Sultanı diyen bir takipçisine başarılı sunucu şu şevabı verdi: “Sabahların Sultanı ben değilim, Seda Sayan. Onun ünvanını elinden alamam.”

Müge Anlı’nın bu hareketi Demet Akalın- Seda Sayan kavgasında taraf olan sosyal medya kullanıcılarını aşka getirdi. İnstagram storyleri “Sabahların Sultanı Seda Sayan” notlarıyla dolup taşınca Seda Sayan da duruma kayıtsız kalmadı. Övgüleri zevkle kabul eden Sabahların Sultanı, takipçlilerinin paylaşımlarını kendi sosyal medya hesabında yayınladı.

blank

O sırada Demet Akalın bu mesaja hiç aldırmadan Müge Anlı’nın başarısını tebrik ediyordu. Ekran fotoğrafını “Sen bizim başımıza gelen en güzel şeysin” notu ile paylaşan Demet Akalın Seda Sayan’a barış mesajı mı verdi yoksa hiç aldırış etmediğini mi gösterdi bilemiyoruz; ancak Seda Sayan egosunu sergilemekten çekinmedi. Bakalım Müge Anlı’nın bu sözleri Demet-Seda kavgasına yeni bir yön verecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz