Bakım Tutkusu Başına Bela! Bir Zamanlar Çukurova’nın Ümit’i Hande Soral Kocasından Harçlığı Kapmak İçin Neler Yaptı

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Bakım Tutkusu Başına Bela! Bir Zamanlar Çukurova’nın Ümit’i Hande Soral Kocasından Harçlığı Kapmak İçin Neler Yaptı

Bir Zamanlar Çukurova’da fırtınalar estiren Hande Soral sosyal medyadaki paylaşımlarıyla olay olmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu bu kez eşinden para istersen kameraya yakalandı.

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova birbirinden heyecanlı bölümleriyle reyting listelerini altüst etmeye devam ediyor. 3 sezondur ekran macerasına başarılı bir şekilde devam eden dizi, güçlü kadrosu ve çarpıcı konusuyla Türkiye’nin sevilen yapımlarından biri olmayı başardı. Başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Nazan Kesal, Furkan Palalı, Hande Soral, Hülya Darcan gibi isimlerin olduğu Bir Zamanlar Çukurova, gittikçe büyüyen bir hayran kitlesine sahip.

Eşinden Parayı Kapınca Yüzünde Güller Açtı

Küçük Kadınlar dizisiyle büyük bir çıkış yapan Hande Soral’i daha önce Bir Günah Gibi, Çalıkuşu, Yılanların Öcü, Kalbim Yangın Yeri, Diriliş Ertuğrul gibi projelerde izlemiştik. Duru güzelliği ve yeteneği ile kısa sürede izleyicinin kalbini kazanan ünlü oyuncu, şimdilerde Bir Zamanlar Çukurova’nın Ümit’ine hayat veriyor. Kötü bir karaktere hayat vermesine rağmen Hande Soral izleyiciler tarafından çok beğeniliyor.

hande soral

Bildiğiniz gibi Hande Soral, 2017 yılından beri kendi gibi oyuncu olan İsmail Demirci ile mutlu bir evliliğe sahip. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın Kuzey’ini canlandıran İsmail Demirci ve Hande Soral yaptıkları paylaşımlarla birbirlerine olan aşklarını sık sık dile getiriyor. Hande Soral’den dikkat çeken bir paylaşım daha geldi.

Ünlü oyuncu, kaş tasarımcısı Esmeray Yıldırım’ın kamerasına takıldı. Alışveriş yapan Hande Soral’i eşi İsmail Demirci’den para isterken çeken tasarımcı “Bir kadın gülüyorsa alışveriş yapmış demektir” notuyla paylaştı. Ünlü oyuncu o paylaşıma kendi profilinde de yer vererek “Kameralara yakalanmışım” diye not düştü. Ünlü oyuncunun bu keyifli paylaşımı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz