Diziden Ayrılmak Ona Yaramadı! Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah Kavgada Parmağından Oldu

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Diziden Ayrılmak Ona Yaramadı! Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah Kavgada Parmağından Oldu

Masumlar Apartmanı’na veda eden ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’tan hayranlarını oldukça korkutan bir paylaşım geldi. Güzel yıldız, kavgada serçe parmağını kırdığını dile getirdi.

masumlar apartmanı-farah zeynep abdullah

Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri olan Farah Zeynep Abdullah, paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. 1989 doğumlu yıldız oyuncuyu ilk kez Öyle Bir Geçer Zaman Ki de izlemiştik. Duru güzelliği ve başarılı performansıyla göz dolduran Abdullah, çok kısa bir sürede izleyicinin kalbini kazanmayı başardı. Ardından Kurt Seyit ve Şura, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Gülizar gibi projelerde yer alan ünlü oyuncuyu en son Masumlar Apartmanı dizisinde izledik.

masumlar apartmanı-farah zeynep abdullah

TRT’nin fenomen dizisi Masumlar Apartmanı’nda İnci karakterine hayat veren başarılı isim, dizinin sezon finalinde izleyicisine veda etti. Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılırken Masumlar Apartmanı ekibine sürpriz yaparak TEMA Vakfı’nın da aracılığıyla Hatay’da fidan diktirdi.

Kavgada Araya Girince Parmağından Oldu

masumlar apartmanı-farah zeynep abdullah

Sevilen oyuncudan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Parmağı sargılı bir şekilde kameraya poz veren Farah Zeynep Abdullah, kavgada araya girdiği için serçe parmağını yaraladığını dile getirdi. Hayranlarını çok korkutan ünlü isim, o paylaşımına “Fotoğraf koyamadım eylülle boldi kavga ederken araya girdim serçe kırık baş parmak tırnağı çıktı diktiler falaan olay olaylar” diyerek paylaştı. Güzel oyuncuya buradan geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz.

Fahriye Evcen O İddialara Yanıt Verdi

masumlar apartmanı-farah zeynep abdullah-fahriye evcen

Masumlar Apartmanı’nına veda eden Farah Zeynep Abdullah’ın yerine Fahriye Evcen’in geleceği haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu haber uzun süredir ekranlarda uzak kalan güzel oyuncunun hayranlarını da oldukça heyecanlandırmıştı. Geçtiğimiz günlerde kameralara yakalanan Fahriye Evcen ise bu iddiaları yalanlayarak “Bu haber gerçekten nereden çıktı? Hiç bilmiyorum. Ama öyle bir şey yok. Haber doğru değil” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz