İnkar Ettiler Ama Sonunda Yakalandılar: Sibel Can – Emir Sarıgül – Buket Aydın Üçlüsünde Son Dakika Gelişmesi!

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

İnkar Ettiler Ama Sonunda Yakalandılar: Sibel Can – Emir Sarıgül – Buket Aydın Üçlüsünde Son Dakika Gelişmesi!

Geçtiğimiz günlerde Emir Sarıgül ve Buket Aydın’ın evlilik iddiaları ortalığı karıştırmıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu dedikodunun ardından küplere binen Buket Aydın, Instagram hesabından böyle bir düğünün olmayacağını söyleyerek magazincilere isyan etmişti. Ancak bugün Tv100 kameralarına yakalanan Buket Aydın ve Emir Sarıgül, çoktan barışmış bile! Sibel Can, Emir Sarıgül ve Buket Aydın üçlüsünde gelişen olaylara akıl sır ermiyor!

Önce Yalanladılar!

Aralarında uzun yıllardır aşk iddiaları çıkan Sibel Can ve Emir Sarıgül, geçtiğimiz haftalarda bir tekne tatili sırasında görüntülenmişti. Geçmişte her fırsatta aşk iddialarını reddeden ikili yıllar sonra ilk kez beraber görüntülenince bu pozlar “aşk kanıtı” olarak magazin gündeminde değerlendirilmeye başlandı. Hatta ortaya çıkan bu görüntülerden sonra Emir Sarıgül’ün eski sevgilisi Buket Aydın Instagram’dan atarlı giderli sözler paylaşarak sitemini dile getirdi. Ancak bu olaydan birkaç gün sonra Emir Sarıgül’ün Buket Aydın’a evlenme teklif ettiği ortaya çıktı!

blank

Bu teklif için; “Ben bu konunun içinden çıkmak istedim. Ben mart sonunda Emir beyle ilişkimi kariyerime zarar verdiği için noktaladım. Emir beyin bana yaptığı evlilik teklifi onun yaptığı bir harekettir. Ben Emir beyin evlenme teklifini kabul etmedim, etmeyeceğim. Emir beyin pırlanta gibi 2 çocuğu var. O çocuklarla da tanıştım. Bana Buket abla dediler. O bu çocukları düşünmeden hareket ediyor olabilir, ama ben o çocukların hürmetine daha fazla konuşmuyorum. Beni bu haberlerin içinden çekin. Özel hayatı da beni hiçbir şekilde ilgilendirmiyor.” diyen Buket Aydın evlilik teklifini reddettiğini söylemişti.

blank

Sonunda Yakalandılar!

Geçtiğimiz hafta ise ortaya atılan bir iddiaya göre Emir Sarıgül ve Buket Aydın evleniyormuş! Bu söylentiye sinirlenen güzel sunucu, Instagram hesabından bir açıklama yaparak bu dedikoduyu yalanladı ve magazincilere sitem etti; “Bence yılın bombası ne biliyor musunuz? Bu yaptığınız yalan haber! Nasıl beni aramadan bu kadar emin bir ifade ile ‘Bu akşam düğün var’ dersiniz? Konu başkaları olunca teyit etmeden haber yazmayan siz ben olunca bir telefon açamıyor musunuz? Ayıp bu!”

Ancaaak bu kadar yalanlamanın ardından dün akşam Emir Sarıgül ve Buket Aydın, Yeniköy’de bir rentorantta yemek yedikten sonra tekne ile mekandan uzaklaşırken TV100 kameralarına yakalandı. Sabahın ilk saatlerinde magazin gündemine bomba gibi düşen bu haber sonrasında gözler tekrar Buket Aydın’a çevrildi!

Benzer Haberler

Ayser 14 Haziran 2021

Bunların para için hayatta yapmayacakkari şey yoktur.

Yorum Yaz