Orhan Ölümle Burun Buruna! Kadir Cinayete Teşebbüsten Gözaltında: Kardeşlerim Sezon Finalı Fragmanı

Aleyna

ATV

13 Haziran 2021

Orhan Ölümle Burun Buruna! Kadir Cinayete Teşebbüsten Gözaltında: Kardeşlerim Sezon Finalı Fragmanı

Atv’nin fenomen dizisi Kardeşlerim’in sezon finalinden yepyeni bir fragman geldi. Orhan ölümden kurtulabilecek mi? Kadir’in suçu ne? Kardeşlere bundan sonra ne olacak?

kardeşlerim

Başladığı ilk günden beri reyting listelerini altüst eden Kardeşlerim, birbirinden heyecanlı bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Ailesini kaybettikten sonra birbirilerinden başka kimsesi kalmayan dört kardeşin hayat mücadelesinin konu alındığı fenomen dizi şüphesiz bu sezonun en ilgi çeken yapımlarından biri oldu. Fenomen dizi kısa sürede kendine has bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı.

kardeşlerim

Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy, Bilal Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Cokun gibi isimlerin olduğu Kardeşlerim, güçlü kadrosu ve çarpıcı konusuyla tüm ülkeyi adeta ekranlara kilitliyor. Sezon arasına girmeye hazırlanan dizinin final bölümünde neler olacak gelin hep birlikte bir göz atalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

kardeşlerim

Doruk izlediği görüntüleri görünce Akif’e hesap sormaya gitti. Akif ise videoyu gönderenin peşine düştü. Suzan ise tüm yaptıklarından sonra Harika ile sokakta kalmanın yollarını aramaya başladı. Harika ise içine düştüğü durumu bir türlü kabullenemedi. Tiyatro oyununa karışan Tolga’nın intikam planı ise herkes için korku dolu bir kabusun başlangıcı oldu.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Tolga yine ortalığı karıştıracak olay yine Kadir’in başında patlayacak gibi gözüküyor. Orhan’a ne olacak, kardeşlerimin bundan sonra yüzü gülebilecek mi? Sezon finalinde öğreneceğiz. Yeni bölüm yine nefesimizi kesecek gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz