Bakın Çocuklarını Nasıl Yetiştiriyor: Ünlü Sanatçı Alişan’ın Oğlunu Soktuğu Kılık Görenleri Şoke Etti!

Aleyna

Haberler

8 Kasım 2021

Bakın Çocuklarını Nasıl Yetiştiriyor: Ünlü Sanatçı Alişan’ın Oğlunu Soktuğu Kılık Görenleri Şoke Etti!

Alişan, Türk magazin gündeminin en çok sevilen isimlerinden biri. Hem iş hayatıyla hem de aile hayatıyla hiçbir zaman gündemden düşmeyen Alişan, geçtiğimiz saatlerde çocukları ve yeğenleri ile oldukça keyifli dakikalar geçirdi. Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Alişan, görenleri hem duygulandırdı hem de güldürdü. İşte o fotoğraf!

Bütün Aile Bir Arada!

Alişan ve ailesi, geçtiğimiz aylarda oldukça zorlu dönemler geçirdiler. Erkek kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, kardeşinin kızlarına kendi kızı gibi sahip çıktı ve onları bu zorlu süreçte bir an olsun yanından ayırmadı. Eşi Buse Varol’un da her daim desteğini gören Alişan, hala kardeş acısı çekse de hayat bir şekilde devam ediyor. Yaşadığı bu acı kayıptan sonra bir süre sahnelere ara veren Alişan, şimdilerde yeniden sevenleri ile buluşmaya ve sahnelerde yer almaya başlıyor. Eski yoğun temposuna dönüş yapan Alişan, her ne olursa olsun ailesine vakit ayırmayı ihmal etmiyor.

İki evladı bulunan Alişan, evlatlarıyla vakit geçirmeyi hiçbir zaman unutmazken vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızlarını da kendi evlatlarıyla bir görüyor ve onlar için büyük fedakarlıklar yapıyor. Ona bırakılan emanetlere gözü gibi bakan Alişan, yeğenlerine yaptıkları ile görenleri duygulandırıyor. Birlikte bol bol aktivite yapan aile üyeleri, geçtiğimiz saatlerde yine oldukça keyifli dakikalar geçirdiler. Yeğenleri ve oğlu Burak ile birlikte eğlenmeye giden Alişan, görenleri epey şaşırttı.

Burak’ın Bu Hali Herkesi Güldürdü!

Oğluna zırh ve kask giydiren Alişan, evladının bu hallerini sosyal medyadan paylaşmayı unutmadı. Bu halleri ile herkesi güldüren Burak, ablaları ve babası ile oldukça keyifli saatler geçirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz