En Büyük Sevdasını Açıkladı! Ünlü Sunucu Esra Erol Bakın Ne İçin İşi Gücü Bıraktı!

Aleyna

Haberler

8 Kasım 2021

En Büyük Sevdasını Açıkladı! Ünlü Sunucu Esra Erol Bakın Ne İçin İşi Gücü Bıraktı!

Esra Erol, Türk televizyon ekranlarının en çok sevilen isimlerinden biri. Uzun yıllardır ekranlarda olan ve birbirinden farklı programlar ile izleyicinin karşısına çıkan Esra Erol, çalışma hayatına son hızda devam ediyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen ve sunduğu programla reyting rekorları kıran Esra Erol, bakın geçtiğimiz saatlerde nasıl bir paylaşım yaptı ve bu hayattaki en büyük sevdasını gösterdi. Oldukça şaşıracaksınız!

Çok Seviliyor!

Esra Erol, gerçekten ülkemizde hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip. Hem ekranlarda hem de sosyal medyada oldukça aktif olan Esra Erol’un Instagram hesabında neredeyse 5 milyon takipçisi var. Ünlü sunucunun bu kadar sevilmesinde şüphesiz iş hayatının olduğu kadar aile hayatının da etkisi büyük. İki erkek evladı ve eşi ile birlikte oldukça mutlu bir aile saadeti yaşayan Esra Erol, her fırsatta eşine olan aşkını dile getiriyor ve ilan-ı aşk ediyor.

Aile hayatında böylesine mutlu olan Esra Erol, iş hayatında da epeyce yoğun bir dönem geçiriyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen ve birbirinden farklı olayları çözen Esra Erol; kayıpları buluyor, küsleri barıştırıyor ve aile içi problemleri çözüyor. Böylesine yoğun bir tempoda çalışan Esra Erol, aynı zamanda farklı markaların da reklamlarında yer alıyor.

Bu ağır tempo içerisinde sevdiği şeyleri yapmaktan vazgeçmeyen Esra Erol, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile bütün tebrikleri üzerine çekti.

”Okuyun!”

Kitap okumayı çok seven Esra Erol, bu fotoğrafını paylaşarak takipçilerini de okumaya teşvik etti ve en büyük sevdasını gösterdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz