Acısı Bir Türlü Dinmiyor: Kardeşini Kaybetmenin Acısını Yaşayan Alişan Yaptığı Paylaşımla Herkesi Ağlattı!

Aleyna

Haberler

9 Kasım 2021

Acısı Bir Türlü Dinmiyor: Kardeşini Kaybetmenin Acısını Yaşayan Alişan Yaptığı Paylaşımla Herkesi Ağlattı!

Covid-19 ne yazık ki hepimizi epey olumsuz etkiledi. Bu sürede büyük kayıplar yaşandı. Kimi vatandaşlar işlerini kaybederken kimi vatandaşlar da sevdiklerini kaybettiler. Ünlü sanatçı Alişan da bu acıyı yaşayan insanlardan biri oldu. Kardeşi Selçuk Tektaş’ı toprağa veren Alişan, geçtiğimiz dakikalarda yaptığı bir paylaşım ile herkesi duygulandırdı. İşte içinize oturacak o paylaşım!

Bütün Aile Birbirine Kenetlendi!

Alişan, geçtiğimiz aylarda dünya üzerinde yaşanabilecek en büyük acılardan birini yaşamıştı. Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Covid-19 nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldığını duyuran Alişan, bunun üzerinden fazla bir vakit geçmeden acı haberi vermişti. Kardeşini genç yaşta kaybeden Alişan, yaşadığı bu büyük acıyla sessizliğe gömülmüş ve uzun bir süre ailesi dışında kimseyle iletişime geçmemişti. Bu süreçte kardeşinin mezarının başından bir an olsun ayrılmayan Alişan, ilerleyen süreçte iş hayatına geri dönse de yarası bir türlü iyileşmiyor.

Eşi Alişan’ı bu süreçte bir an olsun yalnız bırakmayan ve her daim ona destek olan Buse Varol, bu anlarda herkese örnek olacak bir davranış sergilemişti. Ailesini çekip çeviren Buse Varol, Alişan’ı ve ailesinin diğer üyelerini güçlü tutmak için elinden geleni yapmıştı.

Alişan bu süreçte biraz daha toparlasa da geçtiğimiz dakikalarda yaptığı bir paylaşım, yarasının hala iyileşmediğini ve hala derin bir keder içerisinde olduğunu gösterdi.

Cennettesin!

Bir kelebeğin fotoğrafını kendi Instagram hesabında paylaşan Alişan, ”Biliyorum sen cennettesin ve bu kelebek de senden bize geldi..” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımıyla herkesi duygulandıran Alişan, bir kez daha yaşadığı acıyı böyle gösterdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz