Skandallar Bitmiyor: Olaysız Bir Günü Geçmeyen Demet Akalın Bu Sefer Kime Neyin Göndermesini Yaptı?

Aleyna

Haberler

9 Kasım 2021

Skandallar Bitmiyor: Olaysız Bir Günü Geçmeyen Demet Akalın Bu Sefer Kime Neyin Göndermesini Yaptı?

Demet Akalın 7’den 70’e herkesin tanıdığı ve yakından takip ettiği bir isim. Ünlü sanatçı kendine has tavırları, olay sözleri ve girdiği tartışmalar ile magazin gündeminden hiçbir zaman düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde eski eşi Okan Kurt’un karıştığı bir kavga nedeniyle kabus dolu günler geçiren Demet Akalın, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir gönderme ile kime ne mesajı vermek istedi?

Soluğu Yurt Dışında Almıştı!

Demet Akalın ve Okan Kurt çiftini hepimiz biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde 10. yıllarını düğün gibi bir organizasyon ile kutlayan çift, epey stresli günleri geride bırakmıştı. Demet Akalın ve Okan Kurt; kızlarının adını verdikleri, ”Hirahan” adlı bir restoran işletiyorlar. Bu restoranın işleriyle çoğu zaman Okan Kurt ilgileniyor. Okan Kurt, bundan birkaç hafta önce komşu restoran sahipleri ile tekme tokat bir kavgaya girmişti. Daha sonraları olay anları kameralara yansımıştı ve Demet Akalın ”Can güvenliğimiz yok!” diyerek takipçilerinden yardım istemişti.

Bu olaylar biraz durulduktan sonra ailesi ile birlikte apar topar yurt dışına giden Demet Akalın, bir bakıma kaostan kaçmıştı. Eski eşi ve küçük kızı ile birlikte Paris ve İtalya’da tatil yapan Demet Akalın, kafasını biraz olsun dağıtsa da olaylar tam olarak bitmemiş gibi görünüyor. Demet Akalın yaptığı bu paylaşım ile kimi hedef aldı, merak ediliyor.

Hapis Cezası!

Geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından bu ekran görüntüsünü paylaşan Demet Akalın, ”Telefon ile rahatsız edilme” suçunu araştırmış ve bu suçun hapis cezası olduğunu böyle dile getirmiş. Bu paylaşım akıllara ”Acaba birileri tarafından rahatsız mı ediliyor?” sorularını getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz