“Banka Kredimi Erteledi” Sözleriyle Olay Olan Serdar Ortaç’tan Yeni Açıklama Geldi: “Evimi İpotek Ettirdim!”

Aleyna Özyaman

Haberler

25 Ocak 2021

“Banka Kredimi Erteledi” Sözleriyle Olay Olan Serdar Ortaç’tan Yeni Açıklama Geldi: “Evimi İpotek Ettirdim!”

Türk pop müziğinin sevilen şarkıcılarından olan Serdar Ortaç, son zamanlarda yaptığı açıklamalarda oldukça gündemi meşgul ediyor. Son olarak Posta Gazetesine röportaj veren Serdar Ortaç’ın “Devlet bankası 8 ay kredimi erteledi. Özel banka olmuş olsaydı ayağımdaki donuma kadar alırdı!” açıklaması özellikle de sosyal medyada oldukça tepki topladı!

Sosyal medyadan ve televizyondan aldığı tepkinin farkında olan Serdar Ortaç ise bu konuya bir açıklık getirmek istedi ve Instagram hesabından kısa bir açıklama yayınladı.

Serdar Ortaç’tan “Banka” İtirafı!

90’ların efsane popçularından olan Serdar Ortaç, bir dönemin en sevilen ve tanınan isimlerinden biriydi. Şimdilerde, Z jenerasyonu dediğimiz yeni nesile pek ayak uyduramayan Serdar Ortaç eski popülerliğini koruyamamış olsa da; hala sevilen ve tanınan şarkıcılardan biri. Hatta TikTok’ta Serdar Ortaç’ın eski şarkıları coverlanıp remix haline getiriliyor ve pek çok kullanıcı tarafından şarkıların yeni hali kullanılıyor.

blank

Posta Gazetine sevgilisi Seçil Gür ile röportaj veren Serdar Ortaç, oldukça ilginç açıklamalarda bulundu. Bunlardan en ilgi çekeni ise bir devlet bankasının, Serdar Ortaç’ı ünlü olduğu için kredisini ertelemesiydi: “Valla en son aldığım krediyi ödeyemediğim için koskoca devlet bankası ‘Sen, Serdar Ortaç’sın, seni mahkemeye verir miyiz evlat…’ diyerek borcumu sekiz ay erteledi. Ama özel banka olsa belki donumu alırdı.” açıklaması herkesi oldukça şaşırttı.

blank

Bu açıklamadan sonra sosyal medyada ve hatta televizyon kanallarında “Çiftçinin borçları neden ertelenmiyor da Serdar Ortaç’ın borçları erteleniyor?” konusuna değinildi! Bir anda aniden linçlenmeye başlayan Serdar Ortaç ise Instagram hesabında bu konuya bir açıklık getirmek istedi.

Serdar Ortaç’tan Açıklama!

Bu kadar polemik yaratan bir açıklamanın ardından herkesin linçlemeye başladığı Serdar Ortaç, Instagram hesabından borçları için evini ipotek ettirdiğini ve bu sayede 8 ay krediyi uzattığını söyleyerek konunun kapanmasını istedi.

Seçil Gür

Serdar Ortaç’a pek çok destek yorumu geldi. Bu yorumlardan biri de sevgilisi Seçil Gür’e aitti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz