Gonca Vuslateri, Hakan Altun Ayrılığı Sonrası Sessizliğini Bozdu: “Birilerini Hayatlarımıza Bir Kez Alırız…”

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2021

Gonca Vuslateri, Hakan Altun Ayrılığı Sonrası Sessizliğini Bozdu: “Birilerini Hayatlarımıza Bir Kez Alırız…”

2020’nin son bombası Gonca Vuslateri ve Hakan Altun aşkıydı. Bu aşk hem hepimizi şaşırmış hem de sevindirmişti. Uzun süredir yalnız olan arabesk şarkılarla herkesi hüzüne boğan Hakan Altun, aşkı ve mutluluğu sevilen oyuncu Gonca Vuslateri’de mi bulmuştu?

Bu konu hakkında sosyal medya ise ikiye bölünmüştü, birbirine çok yakıştıranlar ve kısa süre içinde ayrılacaklarını iddia edenler. Haklı çıkan tarafın kim olduğunu maalesef ki hepimiz biliyoruz. Ancak bugün ayrılığın ardından ilk defa yazılı bir açıklama geldi! Sonunda sessizlik bozuldu.

Evlilik Beklerken Ayrılık Geldi!

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri’nin hızla başlayan ani aşkları, şok bir haberle sona erdi. Çiftimiz aşklarını o kadar dolu dizgin yaşıyordu ki; Gonca Vuslateri, film çekimi biter bitmez soluğu Bodrum’da aldı. Bununla da yetinmeyip Hakan Altun’un evine taşındı. Beraber yaşamaya başlayan çiftimiz hakkında ortaya her hafta farklı bir iddia atılıyordu.

blank

Bu iddialardan biri de, evleneceklerini iddiasıydı. Öyle ki; iddiayı ortaya atan kişi zamanını, mekanını ve detaylarına kadar anlatmıştı. Bu kadar detaylı bir iddianın yalan olduğuna kimse ihtimal vermemişti. Ancak, Gonca Vuslateri aynı gün akşam saatlerinde bu iddiayı yalanlayarak “Kimsenin evlendiği çok arkadaşlar sakin olun” açıklamasını yapmıştı.

Biz çiftimizden evlilik haberi beklerken, ayrılık haberini duyduk. Böyle tutkulu başlayan bir aşkın, aynı hızla bitmesi herkesi oldukça şaşırttı. Ayrılık sebebi ise hala bilinmiyor. Ortaya atılan iddialar dışında elle tutulur bir şey yok.

“Gülmem Geldi!” Açıklamasını Yaptı!

Ayrılığın ardından ilk defa dün görüntülenen Gonca Vuslateri, Hakan Altun hakkında sorulan bir soruya “Gülmem geldi” şeklinde yanıt vermişti. Bu yanıt sosyal medyada oldukça dikkat çekmiş olacak ki, Gonca Vuslateri bugün bir açıklama yapmak zorunda kaldı! “Gülmem Geliyor” konusunun detayları için:

Instagram hesabından bu açıklamayı yayınlayan Gonca Vuslateri, gönderinin yorumlarını da kapattı! Hiçbir şekilde eleştiri ya da yorum görmek istemiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz