Magazin Dünyası Beckham ve Nişanlısının Çıplak Paylaşımını Konuşuyor

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2021

Magazin Dünyası Beckham ve Nişanlısının Çıplak Paylaşımını Konuşuyor

David Beckham ile Victoria Beckham’ın biricik evlatları Brooklyn Beckham son zamanlarda annesi ve babasından daha çok gündeme geliyor. Her adımıyla gündem olmayı başaran genç Brooklyn, nişanlısına ne kadar aşık olduğunu da hiçbir zaman paylaşmaktan çekinmiyor.

Hanımcılığı Her Seferinde Bir Tık Yukarı Taşıyan Brooklyn Sevgilisinin Gözünü Dövme Yaptırmıştı

Nicola Peltz ile tanışana kadar hızlı bir aşk hayatına sahip olan Brooklyn’i Nicola Hanım biraz fena çarpmış gibi görünüyor. Adeta durulan ve olgunlaşan Brooklyn Beckham, biricik sevdiği için neler yapıyor neler. Kısa bir süre önce Nicola’nın ve onun ölen babaannesinin gözlerini vücuduna dövme yaptırarak sürpriz bir harekete imza atmıştı.

Göz Dövmesi Kesmedi Heralde Brooklyn Bey!

Kendileri doyumsuz biri olsa gerek ki bu sefer de nişanlısının aşk mektubunu dövme yaptırmaya karar vermiş. Brooklyn ya dövme yaptırmaya bahane arıyor ya da sevgilisini çok ama çok seviyor. Orasını biz bilemeyeceğiz.

Bildiğimiz Bir Şey Var ki Profilinde En az Kendisi Kadar Sevgilisini de Paylaşıyor

Tam bir aşk sarhoşu erkek hareketi değil mi? Brooklyn hayranları o profile genç ve yakışıklı Beckham’ın fotoğraflarını görmek için giriyor ama bir anda Nicola Yenge’nin fotoğraflarıyla karşılaşıyor.

Son Fotoğraf Biraz Cesur Olmuş Gibi

Brooklyn ve Nicola çifti bu sefer aynı anda yaptıkları paylaşımla takipçilerini şaşırttı ve magazin dünyasının gündemine oturdu. İkilinin üstsüz olduğu fotoğrafta genç aşıkların birbirlerine sıkı sıkı sarıldığı görülüyor.

Ayrıca Brooklyn “Seni asla bırakmayacağım” notuyla fotoğrafı paylaştı. Nişanlısı ise “Beni asla bırakma” mesajıyla bu sıcak görseli takipçilerine servis etmeyi tercih etti.

Güzel ve yakışıklı gençlere bir ömür boyu mutluluk diliyoruz. Zaten o dövmelerden sonra ayrılmak çok zahmetli ve acı olur Brooklyn Bey, bizden söylemesi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz