Survivor Evrim Keklik’ten Yeni Bir Dizi Geliyor! Keklik, Proje Üstüne Proje İmzalıyor

Aleyna

Haberler

25 Aralık 2020

Survivor Evrim Keklik’ten Yeni Bir Dizi Geliyor! Keklik, Proje Üstüne Proje İmzalıyor

Survivor 2020’ye katıldığı günden bu yana fenomenliğini arttıran Evrim Keklik son dönemlerde Uçankuş Tv’de Hayatın İçinden programının sunuculuğunu yapıyor. Dobra dobra konuşması ve sevecen tavırlarıyla beğeni toplayan sunucunun yeni bir proje için imza aşamasında olduğunu öğrendik.

Evrim Keklik’i Survivor yarışmasıyla tanıyoruz. Ama o daha öncesinde 2018 yılında ATV’nin en çok izlenen programlarından olan Kim Milyoner Olmak İster’e katılmıştı. O dönemde yarışmayı Murat Yıldırım sunuyordu. Bu programdan 30 bin TL para ödülü alarak ayrılmıştı.

Milyoner yarışmasında konuşkan tavrıyla kendini öyle belli etmişti ki sonrasında Survivor’a davet edildi. Dolayısıyla 2020 Survivor yarışmasının dişli yarışmacılarından biri oldu.

Linççi Evrim!

Geçenlerde gündeme bomba gibi düşen bir haber vardı. Hatırlarsınız! Barış Murat Yağcıoğlu ve Nisa Bölükbaşı’nın öpüşme görüntülerinden sonra ilişkilerinin olduğu ortaya çıkmıştı. Survivor yarışmacılarından bu habere fena bir linç gelmişti. Survivor’da olay çiftle aynı sezon rakip olarak yarışan Evrim Keklik de linçleyenler arasındaydı. Bu haberin detayları aşağıda:

Güzel Sunucu Masterchef’te

Geçtiğimiz hafta adım adım finale gitmeye hazırlanan TV8’in fenomen yarışma programı Masterchef’e Survivor 2020 ekibi bir sürpriz yapmıştı. Son 5’e kalan yarışmacılara destek olmak için Survivor yarışmacıları da bir menü hazırlamıştı.

O ekibin içinde dobra ve güzel sunucu Evrim Keklik de vardı. Programda yine sevecen tavırlarıyla maharetlerini göstermişti.

Proje Üstüne Proje

Survivor bittikten sonra hemen Uçankuş TV’de sunuculuğa başlayan Evrim Keklik’in şansı, kaderi yaver gidiyor. Kim Milyoner Olmak İster programına katılarak adeta kendi kaderini kendi yazan yarışmacıdan güzel haberler var.

Evrim Keklik şu sıralar yeni bir projenin imzalarını atmaya hazırlanıyor. Duyduğumuza göre bir diziye başlamak üzere. Bu da Exxen’de olursa tabii ki hiç şaşırmayız. Ama projenin detayları henüz belli değil. Netlik kazandığında Evrim Hanım’dan da duyarız zaten!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz