Barış Murat Yağcı’nın Nisa Bölükbaşı’na İstiklal Caddesinde Yaptığı Evlilik Teklifi Kurgu Çıktı: Video İçinmiş!

Aleyna Özyaman

Haberler

9 Ocak 2021

Barış Murat Yağcı’nın Nisa Bölükbaşı’na İstiklal Caddesinde Yaptığı Evlilik Teklifi Kurgu Çıktı: Video İçinmiş!

Survivor 2020 ile hayatımıza giren Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda ilişki yaşamaya başladı. Hatta ilişkileri, sosyal medyaya sızdırılan bir video sonucunda ortaya çıkmıştı.

Barış ve Nisa

Özellikle sosyal medyada da bu konunun iyi geyiği yapıldı, bütün Survivor sezonu boyunca “Abi-Kardeş” olarak bilinen ikilinin birden bire öpüşme videosunun ortaya çıkması herkesi oldukça şaşırttı! Tabii son günlerde bu çift ile ilgili şaşırdığımız başka bir konu daha var. Bu konulardan biri de, geçtiğimiz günlerde Barış Murat Yağcı’nın Nisa Bölükbaşı’na evlilik teklifi etmesiydi. Ancak Barış’ın Youtube kanalında dün yayınladığı videoda gördük ki; bu evlilik teklifi kurguymuş!

İstiklal Caddesinde Evlenme Teklifi Etmişti

İlişkilerini dolu dizgin yaşayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı çiftinden bu hafta içinde beklenmedik bir hamle geldi. Taksim’in meşhur İstiklal Caddesinde yürüyen insanlar kendilerini bir anda evlilik teklifinin içinde buldular. Bu video sosyal medyada bir anda patladı, Twitter ve Instagram’da videoyu görmeyen ya da duymayan az bir kesim kaldı. Videoda gördüğümüz kadarıyla Barış diz çökerek sevgilisi Nisa’ya evlenme teklifi ediyordu.

Videoda, Nisa’nın kafasını salladığı için “Hayır” dediğini düşünmüştük. Ancak gerçek bugün ortaya çıktı. Meğerse her şey Barış’ın Youtube videosu içinmiş. Yani kısaca kurguymuş!

Evlilik Teklifi Kurguymuş!

Survivor’dan sonra Barış’ın tek özelliğinin sportifliği olmadığını anlamıştık: Aynı anda hem kitap yazmak hem şarkı çıkartmak hem de Youtube kanalına içerik üretmek her babayiğidin yapabileceği bir şey değil. Youtube kanalında son zamanlarda sevgilisi Nisa ile içerik üretmeye başlayan Barış’ın dün son videosu yayınlandı ve evlilik teklifinin kurgu olduğu ortaya çıktı!

Barış’ın son videosunun başlığından bile anlaşılıyor aslında evlilik teklifinin kurgu olduğu; “Bir gün boyunca her şeye evet demek”. Bu konsepte göre, Barış bir gün boyunca sevgilisi Nisa’nın dediği her şeye evet diyecek ve yapacak.

Nisa, ilk olarak Barış’a sabah kahvaltısı olarak “Çiğ tavuk” yediriliyor. Hayır, mecazi olarak değil. Gerçekten!

Nisa bununla yetinmiyor tabii! Barış’ın Fenerbahçe formasıyla birlikte Instagram’a story atmasını istiyor. Zaten bu videoyu birçoğumuz çoktan görmüştük! Bu videonun çıkış noktasını da öğrenmiş olduk.

Son olarak ise, sosyal medyayı sallayan o evlilik teklifinin kamera arkasını ve sonrasında yaşananları görüyoruz. Açıkçası, bu teklifin altından bu tarz bir şey çıkacağını tahmin ediyorduk. Bugünlerde “evlilik” üzerinden gündem değiştirmeye çalışan ya da gündeme gelmeye çalışan kişiler oldukça fazla. Barış ve Nisa’da bunlardan biri oldu.

Nisa’nın Barış’tan böyle bir şey istedikten sonra utanması ve “hayır” demesi de ayrı bir olay gerçekten!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz