Şarkıcı Fettah Can ve Eşi Cansu Kurtçu da Koronavirüs Aşısı Yaptırdı! Aşı Sonrası Esprili Bir Post da Geldi

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2021

Şarkıcı Fettah Can ve Eşi Cansu Kurtçu da Koronavirüs Aşısı Yaptırdı! Aşı Sonrası Esprili Bir Post da Geldi

Koronavirüs aşısı Çin’den Türkiye’ye geldiğinden beri bazı ünlülerimiz deneme için FAZ-3 aşısını yaptırmaya gönüllü oldu. Bu ünlülerin başını ünlü manken Çağla Şikel çekti. Bugün de ünlü şarkıcı Fettah Can ve eşi Cansu Kurtçu’dan aşı videosu geldi!

Önce Çağla Şikel

Çağla Şikel aşıyı yaptırırken çekilen videosunu sosyal medyada paylaştı.

Sonra Alişan ve Demet Akalın

Çağla Şikel’den sonra Star TV’de sabah programı sunan Alişan ve Demet Akalın ikilisinden koronavirüs aşısı için gönüllü olacaklarını öğrendik. Alişan hastaneye gittikten sonra canlı yayın açarak aşı görüntülerini herkesle paylaştı. Aşı yaptırdıktan sonra da “Örnek olmak istedim.” sözlerini söyledi.

Sıra Fettahcan ve Eşi Cansu Kurtçu’da

Fettan Can ve eşi Cansu Kurtçu, 4-5 saat önce Instagram hesaplarından bir post paylaştı. Paylaştıkları postta FAZ-3 koronavirüs aşısı yaptırdıklarının görüntüleri vardı. Aşı olmak için gönüllü olan ünlüler serüvenine Fettan Can ve eşi Cansu Kurtçu da dahil oldu!

Fettah Can, aşı olduktan sonra Instagram’dan paylaştığı postun altına, “FAZ.3 AŞI.1 ? İnşallah plasebo değildir:) #sinovac #tümsağlıkçalışanlarınateşekkürler” notunu düştü.

Fettan Can’dan sonra eşi Cansu Kurtçu’dan da video gedi. Cansu Hanım da videonun altına, “Bilime güveniyorum, geleneksel aşıya güveniyorum! Tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz?? #faz3gönüllü” sözlerini iliştirmişti.

Fettah Can aşı olduktan sonra Instagram hesabından bir post daha paylaştı. Paylaştığı post ise “Aşı olduktan sonra herhangi bir yan etkisi oluyor mu?” sorusunu cevaplar nitelikteydi. Bu soruya esprili bir bakış açısıyla cevap veren Fettah Can, fotoğrafın altına “Şimdilik aşı sonrası bir sorun yok. Bu fotoğrafa hala çok gülüyorum.” sözlerini yazdı. Paylaştığı fotoğraf ise şöyle:

Fettah Can bu postu paylaştıktan birkaç saat sonra kaldırdı. Neden kaldırdığını bilmiyoruz ama onun yerine başka bir post paylaştı. Yeni postta eşi Cansu Kurtçu ile birlikte, CF Müzik’in Youtube kanalında yayınlamak için hazırladıkları akustik serisinden bir parça vardı.

Postun altına yazdığı “Bırakıp gitsem buraları… #KahpeDiller youtube.com/cfmuzik kanalında yayında” sözleriyle bu güzel parçanın yayında olduğunun ilanını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz