Acun Ilıcalı’dan Hamle: Masterchef Restorantı mı Açıyor? Somer Sivrioğlu “Onu Acun Bey Anlatsın” Dedi!

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2021

Acun Ilıcalı’dan Hamle: Masterchef Restorantı mı Açıyor? Somer Sivrioğlu “Onu Acun Bey Anlatsın” Dedi!

TV8’in fenomen yemek yarışmacı Masterchef geçtiğimiz hafta 6 aylık serüvenin sonunda final bölümüyle 2020 sezonuna veda etmişti. 6 ay boyunca haftanın büyük çoğunluğundan TV8’in amiral gemisi olan Masterchef’in jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna; yarışmanın ardından “Az Önce Konuştum” isimli programda Candaş Tolga Işık’ın konuğu oldular.

Masterchef’ten sonra ilk defa üç kişi olarak bir canlı yayına katılan jüri üyeleri bir buçuk saat boyunca keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler. Sohbet sırasında, yarışma boyunca -son iki hariç- favori ve unutamadıkları yarışmacıları ve yemekleri anlattılar. Programın sunucusu Candaş Tolga Işık’ın ortaya attığı bir iddia ise Masterchef’in sevilen şeflerini bir anda sus pus hale getirdi!

Masterchef Jürilerinin Unutamadığı O Tabak!

“Az Önce Konuştum” programının sunucusu Candaş Tolga Işık’ın moderatörlüğünde ilerleyen sohbette; Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun yarışma boyunca -son iki hariç- en beğendikleri tabak soruldu. Bütün şeflerin cevabı hemen hemen aynı oldu, yarışmayı üçüncü olarak bitiren Emir Elidemir’in yaptığı kaburga şeflerin neredeyse kaşık atmalarına sebep olmuş!

Emir Elidemir'in yemeği

Emir Elidemir haricinde, tatlılar konusunda bu seneye damga vuran isim Furkan Yalçın’a da hakkını vermeden geçemedi şefler!

Acun Ilıcalı Masterchef Restorantı Açıyor!

Acun Medya ve TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’dan yeni bir girişim daha mı geliyor? Acun Ilıcalı son olarak dijital platformu Exxen’i 1 Ocak’ta hayata geçirmişti. Ancak Acun Ilıcalı için bu yeterli gelmemiş olacak ki; “Az Önce Konuştum” programının sunucusu Candaş Tolga Işık’ın iddiasına göre Masterchef Restorantı açılıyor!

Konuşma esnasında bu soruyu şeflere yönelten Candan Tolga Işık “çok güvenilir bir kaynaktan aldığım bir haber” demeyi de ihmal etmiyor ama jüri üyelerimizin ağzı oldukça sıkı, ser veriyor sır vermiyorlar! Hatta İtalyan şefimiz Danilo Zanna “Öyle mi, bilmiyordum!” cevabını veriyor. Somer Sivrioğlu ise politik bir cevap veriyor: “Onu Acun Bey Anlatsın!

Masterchef şeflerimizden yalanlama gelmediğine göre, haberin doğru olduğunu kabul ediyoruz ve Acun Ilıcalı’nın Masterchef Restorantını bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz