Gelinim Mutfakta Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’dan Devralan Seda Sayan İlk Bölüm Fotoğrafı Paylaştı!

Aleyna

Haberler

28 Aralık 2020

Gelinim Mutfakta Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’dan Devralan Seda Sayan İlk Bölüm Fotoğrafı Paylaştı!

Sabahların Sultanı lakabıyla nam salan Seda Sayan, bir süredir ekranlardan uzak bir hayat sürüyordu. Hatta bir kolonya markasıyla işbirliği yaparak; “2020’de markasını çıkartan ünlüler” furyasına katılmış ve “kokulu kolonya” çeşitlerini sevenlerine sunmuştu.

“Kapalı Alanlarda Bulunmam!” Demişti

Uzun zamandır yeni bir şarkı çıkartmayan Seda Sayan, Koronavirüs Pandemisi sebebiyle bütün konserleri de iptal olunca sadece Cumartesi akşamları TV8’de sunulmaya başlanan Mill Piyango’nun birkaç dakikalığına sunuculuğunu üstleniyordu.

Hatta, Koronavirüs yüzünden riskli grupta yer aldığını söyleyen Seda Sayan; İbrahim Tatlıses’in İbo Show programına katılmayı bu yüzden reddederek bir süre hiçbir kapalı alanda yapılacak programlarda yer almayacağını söylemişti. Ancak, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir gerçek herkesi oldukça şaşırttı!

Gelinim Mutfak’ta Seda Sayan’a Emanet!

Bu gerçek ise, Kanal D’de yayınlanan “Gelinim Mutfakta” isimli yarışma programını artık Seda Sayan’ın sunacağıydı! Seda Sayan en son geçen sezon TV8’de yayınlanan “Yemekteyiz” programını, sevilen oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu’dan devralmıştı ama programın pek de başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Birkaç ay sonra pandemi sebebiyle kaldırıldı ve bir daha da yayınlanmadı!

Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfakta ise, gündüz kuşağının yıllardır sevilen programları arasında zirveyi zorluyor. İlk sezonlar Fatih Ürek’in sunduğunu Gelinim Mutfakta’yı bu sezonun başında Onur Büyüktopçu sunmaya başlamıştı. Yeni yarışmacılar ve yeni sunucuyla yarışmaya renk gelmişti! Ancak, eski reytinglere ulaşamayan yapım şirketi Onur Büyüktopçu’yla yollarını ayırdı ve yerine Seda Sayan’ı getirdi.

Seda Sayan ve Onur Büyüktopçu

Bu şekilde, aynı sene içinde ikinci kez Onur Büyüktopçu sunuculuk koltuğu Seda Sayan’a kaptırmış oldu! Bu kadar sunucu varken de; ikinci kez Onur Büyüktopçu’nun başına bu durumun gelmesi gerçekten şaşırtıcı.

Gelinim Mutfakta Çekiminden İlk Fotoğraf Geldi!

Seda Sayan, Gelinim Mutfakta programının çekimlerine çoktan başladı bile! Bugün ilk kez sete giren Seda Sayan yalnız değildi. Yanında, yeni albüm çıkartan Gülben Ergen vardı. Beraber çektirdikleri bir fotoğrafı Instagram storylerden paylaşan Seda Sayan’ın, Gelinim Mutfakta programında nasıl bir etki yaratacağını merakla bekliyoruz!

Seda Sayan Story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz