Başı Dertten Kurtulmuyordu! Masumiyet Setinde Bu Kez Deniz Çakır Fırtınası Esti: “Müziksiz de dans edilir…”

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Başı Dertten Kurtulmuyordu! Masumiyet Setinde Bu Kez Deniz Çakır Fırtınası Esti: “Müziksiz de dans edilir…”

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, başrolünde oynadığı “Masumiyet” dizisinin setinde coştu. Böylece, kendisine dava açan ekip arkadaşına da bir mesaj gönderdi!

Deniz Çakır

Başarılı oyuncu Deniz Çakır, “Kadın İsterse” ve “Yaprak Dökümü” gibi fenomen dizilerle başladığı kariyerinde hayli çalkantılı bir dönem yaşamıştı. Ünlü oyuncu, 2015’te başlayan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”da yine rating birincisi bir projenin başrolünde karşımıza çıkmıştı.

Deniz Çakır

Ama 3. sezondan sonra yapımcı Raci Şaşmaz, “özel hayatı” nedeniyle Deniz Çakır’ın işine son verdi! Deniz Çakır da durumla ilgili hayli manidar bir açıklama yapmıştı.

Ünlü oyuncu, “Duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olmanın erdemiyle yoluma devam edeceğim. Hep öyle yaptım… ‘İyi insan’ olmak güzel… Yanlış olanın karşısında durmak da…” diyerek yapımcıya önemli bir mesaj göndermişti.

“Özel hayat ve alkollü görüntüler” nedeniyle rating rekortmeni bir dizinin başrol oyuncusunun gönderilmesi ve hedef tahtasına oturtulması abes bir durumdu! Ama Deniz Çakır’ın çilesi bununla sınırlı kalmadı.

“Başörtülü kadınlara hakaret etti”

Deniz Çakır

Bu tatsız olayın üstüne bir skandal daha patladı. İddiaya göre, Deniz Çakır bir mekanda başörtülü kadınlara sözlü tacizde bulunmuştu! Deniz Çakır’ın eski görüntüleri servis edilerek, alkollü halde mekana geldiği ve 6 kadına sataştığı öne sürüldü ve hakkında dava açıldı.

Deniz Çakır

Deniz Çakır ise “Kamera görüntüleri mevcut, vicdanım rahat” dedi ve aslında onların kendisini ve arkadaşlarını huzursuz ettiğini söyledi. “Arkadaşlarımla kutlama yaparken fotoğraf çektiğimiz sırada, bu sefer kendi fotoğraflarını çektiğimizi ima ederek bize sözlü olarak da sataştılar ve bu noktada aramızda kısa bir sözlü tartışma yaşandı” dedi ve bundan ötesi olmadığını söyledi. Yine da hakkında dava açıldı.

“Masumiyet”te Set Krizi

Deniz Çakır, hayli çalkantılı bir dönemin ardından “Masumiyet” dizisiyle ekranlara döndü. Bu kez de önce karavan krizi, sonra da set çalışanına küfür ettiği iddiasıyla gündeme geldi. Deniz Çakır’ın bu iddiaya da cevabı çok net oldu.

Deniz Çakır

O günden beri Deniz Çakır hakkında yeni bir iddia duymadık, çok şükür! Adınız bir kez çıkmayagörsün, herkes üstünüze geliyor gerçekten de.

“Keyfim yerinde” Mesajı

Deniz Çakır

Deniz Çakır bu olayın ardından bol bol set videosu paylaşmaya ve “keyfim yerinde” mesajı vermeye başladı. Son videosunda sette dans ettiği anları paylaşan ünlü oyuncu, set ekibinden biriyle de dans ederek “İşler yolunda” mesajı verdi.

Umarız, Deniz Çakır’ın başındaki kara bulutlar bir an önce dağılır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz