Yasak Elma’nın Duayen Oyuncusu Erdal Özyağcılar Şaşırtan Açıklamalar Yaptı: “Tiyatroyu bırakıp şampuan sattım”

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Yasak Elma’nın Duayen Oyuncusu Erdal Özyağcılar Şaşırtan Açıklamalar Yaptı: “Tiyatroyu bırakıp şampuan sattım”

Şu sıralar “Yasak Elma” ile ekranlarda olan duayen oyuncu Erdal Özyağcılar, evliliği ve “Yasak Elma” ile ilgili özel açıklamalar yaptı. Öğrendik ki, zamanında şampuan bile satmış!

Erdal Özyağcılare

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, “Bizimkiler”, “Yabancı Damat” ve “Elveda Rumeli” gibi unutulmaz dizilerin ardından, bu sezon da bir başka fenomen dizide oynamaya başladı. Dört sezondur devam eden “Yasak Elma”nın kadrosuna Hasan Ali Kuyucu olarak katılan Erdal Özyağcılar, anında izleyicilerin favorisi oldu.

Hal böyle olunca, Erdal Özyağcılar sosyal medyada ve basında yine ilgi odağı oldu. Art arda röportajlar vermeye başlayan usta oyuncunun son röportajı en ilgi çekici olandı!

“Yasak Elma bir komedi”

Erdal Özyağcılar

Erdal Özyağcılar, Sözcü’den Hande Zeyrek’e verdiği röportajda, “Yasak Elma”ya dair pek çok şey anlattı. Usta oyuncu, dizinin 100 bölümü devirmesinin sırrını “proje tasarım, senaryo, doğru cast” olarak sıralıyor ve ekliyor: “Yönetmenler kırılmasın ama maalesef sıralama bu!

Yasak Elma afişi

Duayen oyuncu, diziyi entrikadan çok komedi olarak gördüğünü de belirtti! Diziyi entrika dizisi olarak nitelendirmiyor: “Yasak Elma, para ve güç odaklı bir sınıfın komedisi. Daha doğrusu bir komedi anlatımıyla, onların entrikalarını, kıskançlıklarını, para üzerindeki duygu ve tutumlarını anlatan bir komedi dizisi.”

Erdal Özyağcılar

Hatta Erdal Özyağcılar’a göre bu dizi “Bir sosyal sınıf eleştirisi!” Gerçek oyuncuların düzgün açıklamalarına hasret kalmıştık, başkası olsa “Sette çok eğleniyoruz, izleyiciye yansıyor” der geçerdi!

Şampuan Bile Satmış

Erdal Özyağcılar, 50 yılı aşkın süredir bir başka usta oyuncu Güzin Özyağcılar’la evli. Bu mutluluğun sırrını herkesin sık sık sorduğunu söyleyen Erdal Özyağcılar, “En büyük etken işimizi çok sevmemiz oldu” dedi. “Bir tiyatrocunun aldığı maaş, özel tiyatrodaki sıkıntılar” diyerek ekonomik konularda sıkıntılar yaşadıklarını da söyledi. Bu sıkıntılar yüzünden usta oyuncu bir dönem tiyatroyu bırakıp şampuan satmaya başlamış!

Buna rağmen evliliklerinin çok mutlu geçtiğini, 50 yılın nasıl geçtiğini fark etmediklerini de ifade etti. Herkese böylesi nasip olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz