Aleyna Tilki’yle Isınma Turu Atmıştı! Demet Akalın Bu Kez Gerçek Bir Dünya Starı Olan Bella Hadid’e Sataştı

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Aleyna Tilki’yle Isınma Turu Atmıştı! Demet Akalın Bu Kez Gerçek Bir Dünya Starı Olan Bella Hadid’e Sataştı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın başı yine bir “dünya starıyla” dertte! Bella Hadid’in isminin Hayriye olduğunu öğrenen Akalın, bu durumla çok eğlendi.

Aleyna Tilki

Ünlü popçu Demet Akalın’ın başı şu sıralar “dünya starı” olma iddiasındaki Aleyna Tilki ile dertte! Malum, Aleyna Tilki’nin yılan hikayesine dönen yurt dışına açılma macerası 3 hafta önce meyvelerini verdi. Aleyna Tilki, dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa’nın katkılarıyla çıkardığı ilk İngilizce şarkısı “Retrograde” ile hayli iddialı bir duruş sergilemeye başladı. Şarkı bekleneni vermese de!

Demet Akalın

Aleyna Tilki’nin şarkısının kalitesini geçen iddialı tavrından rahatsız olan çok insan oldu. Bu isimlerden biri de ünlü şarkıcı Demet Akalın’dı. Bir dönem hayli yakın olduğu Aleyna Tilki’yi, sunduğu sabah programında bombaladı!

“Çocuk dizisinde oynuyorsun”

Aleyna Tilki ve Demet Akalın

Demet Akalın, Aleyna Tilki’nin “Dünya starı olacağım” açıklaması hakkında ağır sözler sarf etti: “Dünya starı olacağım dedi, yazık çocuk dizisinde oynuyor. Hira bile seyretmiyor artık! Şarkısını dünya starı bir kadından almadı mı? Kadın bile paylaşmadı bunu! Olmuyor yani zorlamanın manası yok, belki olur ama bilmiyorum!

Aleyna Tilki

Bu ağır sözlere bir yanıt geldi tabii ki! Aleyna Tilki, eski dostu Demet Akalın’ın “annelik” vurgusuna “gençlik” ile yanıt verdi: “Retrograde şarkısı için beraber çalıştığım ekip Grammy aldı. İnsanlar bunu konuşsunlar başka bir şey konuşmasınlar. Henüz 20 yaşındayım. İnanılmaz gencim!

Demet Akalın

Demet Akalın tabii ki durmadı ve bu kez “tecrübe” vurgusu yaptı: “25 yıl sonra böyle cillop gibi ol, otuz küsür tane şarkın patlasın ve hala televizyon ekranlarında ol ben seni alkışlayacağım.”

Bu sözlere Aleyna Tilki’den yanıt gelmeyince, Demet Akalın bu kez gerçek bir dünya starına sardı!

Bir Adı da Hayriye’ymiş

Gigi Hadid Bella Hadid Mohammed Hadid

Dünyaca ünlü modeller Bella ve Gidi Hadid’in babası Mohammed Hadid, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a geldi. Filistin asıllı olan Mohammed Hadid, Ayasofya’da namaz kıldı. Ardından da çocuklarının hepsinin Müslüman adları da olduğunu söyledi!

Bella Hadid’in bir adı da annesinin adı olan Hayriye’ymiş! Duyanları şok eden bu bilgi, Demet Akalın’ı epey eğlendirdi.

“Fıldır Fıldır Hayriye”

Bella Hadid

Demet Akalın, Bella Hadid’in adının Hayriye olduğunu duyunca hemen Instagram’a koştu. “Bella’nın ismini öğrenince” diyerek paylaştığı video takipçilerini çok güldürdü.

Bella Hadid için “Fıldır Fıldır Hayriye” şarkısını paylaşan Demet Akalın, bu kez gerçek bir dünya starına sataşmış oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz