Daha Bu Neyin Kefareti? Kefaret 19. Bölüm Fragmanı ve Zeynep’in Başına Gelenler

Aleyna

FOX

22 Mart 2021

Daha Bu Neyin Kefareti? Kefaret 19. Bölüm Fragmanı ve Zeynep’in Başına Gelenler

Fox TV ekranlarında izlediğimiz Kefaret dizisi 19. Bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Özge Özacar ve Yurdaer Okur’un yer aldığı dizinin yeni bölümünde bizi neler bekliyor? İşte yeni bölüm fragmanı!

Kaybolan Sinan Bulunabilecek mi?

mert fırat-kefaret-sinan

Geçtiğimiz hafta dizinin en bomba haberi Sinan’ın kayıp haberinin çiftliğe gelmesiydi. Görev için yurt dışına gideceğini söyleyen Sinan’dan bir süredir haber alınamamış, resmen kayıp olduğu ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine Sinan’ın nerede olduğunu bulabilmek için harekete geçen Fulya meslekten atılma pahasına farklı yollara başvurur. Bir şekilde Sinan’a ulaşabilmek için her yolu denemeyi göze alır. Emre ise Alp’in de yardımıyla Meltem’i aramaya devam eder.

Zeynep Arzu İle Konuşmaya Gider Ama…

Nurgül Yeşilçay - Kefaret

Diğer yandan Arzu Meltem’i bebeğiyle birlikte zorla alıkoyar. Ahmet’e Cansu’yu takas etme teklifinde bulunur. Ancak Ahmet bu takas teklifini kabul etmez. Bu konuda net olan Ahmet hiçbir şekilde bu takasa yanaşmaz ve telefonu kapatır. Ahmet’in Meltem ve bebeği konusundaki duyarsızlığına tahammül edemeyen Zeynep Arzu ile konuşmaya karar verir. Ancak bu görüşme Zeynep için bakalım nasıl sonuçlar doğuracak?

Bu Hafta Neler Olacak?

19. Bölümde nihayet ortaya çıkan Sinan maalesef birçok şey için geç kalmıştır. Zeynep Arzu ile görüşmeye gider ancak orada Arzu’nun yaralı bedeni ile karşılaşır. Ve maalesef ki bütün deliller Zeynep’i gösterdiği için Zeynep tutuklanır. Sinan hemen duruma el koyar ve Zeynep’in suçsuzluğunu ortaya çıkarmaya çalışır. Sinan Zeynep’i kurtarabilecek mi? Cezaevinde yaralanan Zeynep’in durumu nasıl olacak? Tüm bunlar ve daha fazlası Pazar akşamı saat 20.00’de Fox Tv’de.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz