Basılan Basılana! Yaz Sezonunda Birçok Ünlü Gizli Aşkıyla İfşa Oldu: Sibel Can, Serenay Sarıkaya, Ece Erken!

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2021

Basılan Basılana! Yaz Sezonunda Birçok Ünlü Gizli Aşkıyla İfşa Oldu: Sibel Can, Serenay Sarıkaya, Ece Erken!

Haziran ayına adım adım yaklaştığımız bu günlerde yaz sezonu çoktan açıldı! 17 günlük tam kapanmayı ve Ramazan Bayramını fırsat bilen pek çok ünlü sima soluğu tatil bölgelerinde aldı. Bugün ise 3 ünlü isim farklı bölgelerde inkar ettikleri sevgilileriyle görüntülendi ortalık karıştı: Sibel Can, Serenay Sarıkaya ve Ece Erken!

Yılın Aşkı: Sibel Can ve Emir Sarıgül Sonunda Görüntülendi!

Sibel Can ve Emir Sarıgül’ün teknede çekilmiş fotoğrafları Ramazan Bayramının birinci gününde sosyal medyaya ve magazin gündemine bomba gibi düştü. Her defasında aşklarını reddeden ikili; ilk defa beraber görüntülendi! Pek çok medya kuruluşu bu haberi kaldırmak zorunda kalsa da sosyal meydada fotoğraflar yayılmaya başladı bile.

Daha öncelerinde birlikte olduklarını reddeden Emir Sarıgül ve Sibel Can; bu defa Ege’ye açıldıkları teknede birlikte görüntülenince aşkları belgelenmiş oldu. Hatta Emir Sarıgül’ün kısa bir süre önce ayrıldığı spiker sevgilisi Buket Aydın da Sibel Can’la Emir Sarıgül’ün fotoğrafları ifşa olunca; kendi hesabından göndermeli story paylaşmayı ihmal etmedi. İlk kez TV100’ün kameralarına yakalanan Sibel Can ve Emir Sarıgül, bugün de Sabah Gazetesinin muhabirlerinden kaçamadı.

blank

Serenay Sarıkaya “Arkadaşız” Demişti!

Bir diğer inkar edilen aşk kurbanı da Serenay Sarıkaya oldu! Geçtiğimiz aylarda Haldun Demirhisar ile birlikte olduğu iddia edilen Serenay Sarıkaya, Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak sadece “arkadaş” olduklarını açıklamış ve bütün söylentilerin yalan olduğunu söylemişti. Ancak bugün sosyal medyada ortaya çıkan fotoğraflardan sonra Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar aşkı da ifşa olmuş oldu!

blank

Serenay Sarıkaya, 1 aydır Haldun Demirhisar’ın Göcek’te bulunan çiftlik evinde kalıyormuş! Baş başa zaman geçiren ikiliden açıklama gelecek mi göreceğiz.

blank

Ece Erken Bir Küs Bir Barışık Aşkıyla Basıldı!

blank

Söylemezsem Olmaz’ın eski yorumcusu Ece Erken de Bodrum’da, bir küs bir barışık sevgilisi Mahmut Şafakyazıcıoğlu ile tekne tatili yaparken görüntülere yakalandı! Bakalım daha kimler bu yaz ifşa olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz