Sevmeye Doyamadı! Masumlar Apartmanı Setinden Gelen Video Herkesi Şaşkına Çevirdi: Önce Öptü Sonra…

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2021

Sevmeye Doyamadı! Masumlar Apartmanı Setinden Gelen Video Herkesi Şaşkına Çevirdi: Önce Öptü Sonra…

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı setinden eğlenceli bir video geldi. Dizinin iki kardeşi canlandıran yıldızları Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın bayram videosu herkesi kahkahaya boğdu.

masumlar apartmanı-ezgi mola-merve dizdar

Masumlar Apartmanı şüphesiz bu sezonun en iddialı yapımlarından biri. Yıldız kadrosu ve çarpıcı konusuyla reyting listelerini altüst eden sevilen dizi, birbirinden heyecanlı bölümleriyle tüm Türkiye’yi adeta ekrana kilitliyor. Başrollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Tansel Öngel gibi isimlerin olduğu fenomen dizi sadece ekranlarda fırtınalar estirmiyor. Başrollerin setten yaptıkları eğlenceli paylaşımlarla da sosyal medyada olay olan dizi setinden yepyeni bir paylaşım geldi.

“Göstermediğim Özeni Burada Gösteriyorum”

Dizinin Gülben’i Merve Dizdar’dan eğlenceli bir bayram paylaşımı geldi. Masumlar Apartmanı’nda Gülben’in ablasına hayat veren Ezgi Mola’nın bayramını kutlayan başarılı oyuncunun o paylaşımı sosyal medyada olay oldu. Dizide rahatsızlık derecesindeki titizliği sebebiyle insanlara dokunamayan ve sert mizaçlı bir karakteri canlandıran Ezgi Mola, Merve Dizdar’ı kardeşim diye sevdi. Ardından ünlü oyuncuyu öpüp kolunu okşayan Ezgi Mola “İyi bayramlar kardeşim. Göstermediğim özeni burada gösteriyorum.” diyerek oyuncu arkadaşının bayramını kutladı. İkilinin bu eğlenceli halleri ise dizinin hayranlarını hem şaşırttı hem de keyiflendirdi.

İnci’nin Diziden Ayrılacağı İddia Ediliyor

masumlar apartmanı-ezgi mola-merve dizdar

İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah’ın Ezgi Mola ve Merve Dizdar tarafından dışlandığı bu yüzden de diziden ayrılma kararı aldığı iddia edilmişti. Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın popülerliğinden dolayı Farah Zeynep Abdullah’ın sette krize neden olduğu iddiasının yanlış olduğu açığa çıktı. Masumlar Apartmanı’nın İnci’sinin senaryo gereği diziden ayrılacağı iddia ediliyor. Söylenen göre Han ve İnci aşkı kötü bitecek ve İnci kitapta da olduğu gibi ailesini alarak Eskişehir’e taşınacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz