Demo Gariban Modunu Açtı: Demet Akalın Kendisinden 4 Yaş Küçük Alişan’ın Elini Öpmeye Kalkınca Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2021

Demo Gariban Modunu Açtı: Demet Akalın Kendisinden 4 Yaş Küçük Alişan’ın Elini Öpmeye Kalkınca Ortalık Karıştı!

Demet Akalın ve Alişan’ın programında ilginç anlar yaşanmaya devam ediyor. Normalde canlı yayınla her sabah ekranlara gelen ortigiller, bayrama özel olarak önceden çekim yapmışlar ve bayramda da aileleriyle güzel bir tatilin tadını çıkarıyorlar. Ancak bugün ekrana gelen sabah programında; Alişan ve Demet Akalın’ın harçlık almak için birbirlerinin ellerini öpmeye çalışmayı hem izleyenleri güldürdü hem de şaşırttı! Anlaşılan Demet Akalın yine “gariban” modunu açık unuttu.

Demet Akalın’ın “Gariban” Modu!

Hem Demet Akalın hem de Alişan geçmiş yıllardan beri birazcık cimrilikleriyle magazin gündemini meşgul ediyor. Özellikle Demet Akalın’ın her fırsatta “geçinemiyorum” açıklaması yapması ve ultra lüks Dubai tatilindeyken kendisi için “gariban” yakıştırması yapması; herkesin sinirini ufaktan oynatmayı başardı. Alişan’ın ise yakın çevresine para harcamayı sevmediğini bilmeyen yok! Ancak Alişan son yıllarda değişmiş olacak ki; özellikle eşi Buse Varol ve çocukları için elinden geleni ardına koymuyor.

blank

Hatta son olarak Alişan, Eliz’in doğumunda Buse Varol’a milyon TL’lik bir tektaş hediye ederek; güzel oyuncuya sevgisini ve aşkını haykırmış oldu. Ancak Demet Akalın’ın her fırsatta maddi sıkıntılardan dem vurması pek çok magazinseverin ve sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmıyor, hatta sinirini bozuyor.

blank

Bayramlaşma Olay Çıkarttı!

Her yaptığı açıklama ile Türkiye’de yaşayan bir grup insanı sinirlendirmeyi başaran Demet Akalın, geçtiğimiz yıl Koronavirüs pandemisi nedeniyle konserleri iptal edilince; “Geçinemiyorum” açıklaması yapmıştı. Ancak aynı yıl içinde birçok yeni proje ve şarkıyla sevenleriyle buluşan Demet Akalın, anlaşılan geçinebiliyor! Bugün ise Star TV ekranlarında Demet Akalın ve Alişan’ın sabah programı vardı.

Ramazan Bayramı nedeniyle önceden çekim yapan ortigiller, bayramlaşmak için oldukça farklı bir yol denedi! Birbirlerinden harçlık alabilmek adına el öpmeye çalışan Demet Akalın ve Alişan hem herkesi şaşırttı hem de güldürdü. Demet Akalın’ın Alişan’dan 10 yaş büyük olması dışında sorun yok elbette! Alişan ise “Ben senden küçüğüm!” diyerek elini öptürmemeye çalışıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz