Başına Gelmeyen Kalmadı! Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel Sette Açık Hedef Oldu

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2021

Başına Gelmeyen Kalmadı! Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel Sette Açık Hedef Oldu

Ünlü oyuncu Hande Erçel, şu sıralar “Sen Çal Kapımı” dizisinin Eda’sı olarak karşımıza çıkıyor. Setin neşesi olan ünlü oyuncu, zaman zaman da rol arkadaşları yüzünden oldukça zor durumlara düşüyor!

Hande Erçel

Hande Erçel, oyunculuk kariyerinde kısa zamanda çok yol alan isimlerden biri oldu. Oyunculuk hayalinin peşinden İstanbul’a üniversite okumaya gelen ve hemen kolları sıvayan Hande Erçel, önce figürandan hallice rollerle bu işe başladı. Ama şöhreti çok çabuk yakaladı! 2015’in en sevilen dizilerinden “Güneşin Kızları”, tıpkı rol arkadaşları Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk ve Berk Atan gibi onu da bir başrol oyuncusuna dönüştürdü. Ne var ki, ona ödül de getiren “Aşk Laftan Anlamaz” haricinde tutan bir işi olmadı. Üstelik fiziği ve oyunculuğu yüzünden yerden yere vuruldu!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Ünlü oyuncunun kötü kaderini değiştiren dizi ise “Sen Çal Kapımı” oldu. Geçen yaz başlayan dizi, sosyal medyada en çok destek gören oyunculardan biri olan Hande Erçel’in televizyonda da aynı desteği görmesini sağladı. Özellikle YouTube’da ve yurt dışında çok ilgi gören dizi, Hande Erçel’in yurt dışında da tanınmasına vesile oldu. Üstelik, aşkı da bu dizide buldu! Partneri Kerem Bürsin’le yeni bir aşka yelken açan oyuncu, diğer rol arkadaşlarıyla da kısa sürede kanka oldu. Ama bu da onun başına zaman zaman dert açtı!

“Nedir bu Hande’nin çektiği?”

Sen Çal Kapımı

Malum, “Sen Çal Kapımı” seti son dönemlerin en eğlenceli ekiplerinden birini ağırlıyor. Özellikle de Kerem Bürsin’in sık sık yaptığı şakalar seti birbirine katıyor. Kerem Bürsin’in ve diğer ekibin en büyük kurbanlarından biri kesinlikle Hande Erçel! Naif yanının ağır basması yüzünden sette “açık hedef” olan ünlü oyuncu, bu kez de Kerem Bürsin’in efektlerinin kurbanı oldu.

Bir hayranı ise daha önce ablası Gamze Erçel’le başına gelen bir olayı da hatırlatarak, “Nedir bu Hande’nin çektiği?” diye sordu. Ünlü oyuncu da çok güldüğü bu fotoğrafları hemen paylaştı.

Hande Erçel story

Bakalım, “Sen Çal Kapımı” ekibi Hande Erçel için daha ne gibi sürprizler hazırlıyor? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz