Sabahların Sultanı Seda Sayan Kendi Kendini İfşa Etti! Reklam Yapayım Derken Ağzından Kaçırdı: Meğer Miami’de …

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2021

Sabahların Sultanı Seda Sayan Kendi Kendini İfşa Etti! Reklam Yapayım Derken Ağzından Kaçırdı: Meğer Miami’de …

Sabahların Sultanı Seda Sayan, yeni sezonda Star Tv ekranlarında seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Dün estetik doktoru Cem Payaslı’nın kliniğini ziyaret eden ünlü şarkıcı, bugün de başka bir hazırlık aşamasını paylaştı. Ancak reklam yapayım derken ağzından öyle bir şey kaçırdı ki, görenler inanamadı!

Demet Akalın ile Arası Bozuldu!

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın finalinden dakikalar önce kanal ile yeni sezon için anlaşmaya varan Seda Sayan, anında Demet Akalın’a bunu bildiren bir mesaj atmıştı. O mesaj da programın son dakikalarında yaşanan duygusal anlara denk gelince Demet Akalın çıldırmış, Seda Sayan’ı sosyal medya hesabından silip engellemişti.

Seda Sayan her ne kadar “Ben kimsenin ekmeği ile oynamadım, sizin kanal ile anlaşmanız bitti” şeklinde açıklama yapsa da Demet Akalın’ın öfkesi dinmemiş, sosyal medya hesabından paylaştığı bir açıklama ile ” Cenaze evine davul zurna ile gidilmez. Seni Sever Sayarım, ama beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler.” şeklinde resti çekip Seda Sayan ile dostluğunu noktalamıştı.

blank

Stres Atmak İçin Miami’ye Koştu

Bu tartışma büyük gerilimler yaratınca Seda Sayan çareyi tatile çıkıp stres atmakta buldu. Ahiretliği Safiye Soyman’ı da koluna takarak Miami’nin yolunu tuttu. Şehrin en güzel yerinde bulunan evinde uzun bir tatil yapan Seda Sayan ve Safiye Soyman kah gece hayatına karıştı, kah okyanusta dalgalarla boğuştu.

Her güzel şeyin olduğu gibi tatilinde sonu geldi. Seda Sayan Safiye Soyman ikilisi İstanbul’a geri döndü. Sabahların Sultanı yeni projesi ile ilgili görüşmeleri yaparak porjeyi kesinleştirdi, ardından da kendini yeni sezon için hazırlamaya başladı.

Reklam Yapayım Derken Kendini İfşa Etti

blank

Dün estetik doktoru Cem Payaslı’nın kliniğini ziyaret eden Seda Sayan, hangi estetik müdahaleyi yaptırdığı ile ilgili bir paylaşımda bulunmadı. Ekranda daha iyi görünebilmek için elinden geleni yapan Kadırgalı, bugün de kullandığı bir ürünün reklamını yapayım derken ağzından ufak bir sır kaçırdı!

blank

Kilo vermeye yarayan bir ürünün fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan Seda Sayan paylaşımına, ürünü tedarik eden kişiye hitaben “Sayende Miami kiloları gitti” şeklinde bir not iliştirdi. Reklam yapmak isterken Miami’de kilo aldığını açık eden Sabahların Sultanı kendi kendini ele verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz