Esra Erol’un Çilesi Bitmiyor: Her Fırsatta Eşini Diline Dolayan Ali Özbir’in Hedefinde Yine Esra Erol Vardı!

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2021

Esra Erol’un Çilesi Bitmiyor: Her Fırsatta Eşini Diline Dolayan Ali Özbir’in Hedefinde Yine Esra Erol Vardı!

Esra Erol bir sezonu daha geride bıraktı. Evlilik programları ile tanıdığımız ünlü isim, bu konseptin yasaklanması ile reality show dünyasına adım attı. Daha önceki projeleri gibi bu da çok beğenildi.

Format Değişse de Başarısı Değişmedi!

Evlilik programları ile tanıdığımız Esra Erol, yüzlerce kişiyi evlendirdi. Mutlu yuvalara öncülük eden ünlü sunucu, bu konseptin yasaklanması ile bir süre ekranlardan uzak kaldı. Ancak ekranların bu denli sevilen ismi olunca, kafa dinleme süreci çok da uzun sürmedi.

blank

Atv’de reality show konseptiyle yeniden seyirci karşısına çıkan Esra Erol, bu alanda da izleyicilerin gönlünü fethetti. Kayıpları bulan, küsleri barıştıran kısacası dertlilere derman olan ünlü sunucu, bir sezonu daha başarıyla bitirdi. Sabahın erken saatlerinden geceye kadar stüdyoda vakit geçiren Esra Erol bu yoğunluğuna rağmen ailesini de ihmal etmedi.

Ailecek Sosyal Medya Fenomeni Oldular!

blank

Esra Erol başarısını kanıtlayıp adı dilden dile dolaşmaya başlayınca, eşi ve çocukları da bir hayli merak konusu oldu. Hem ünlü sunucunun hem de eşi Ali Özbir’in sosyal medyayı son derece aktif kullanması ile merak eden herkes, Esra Erol ve ailesini tanımış oldu.

Esra Erol eşi ile tatlı tatlı atışmalarını ve çocuklarıyla geçirdiği keyifli anlarını sosyal medya hesabında sık sık paylaşmaya başlayınca, eşi Ali Özbir de kısa sürede instagram’ın en çok takip edilen isimlerinden biri oldu. Eşine sosyal medya üzerinden sürekli sataşan Ali Özbir’in paylaşımları ve Esra Erol’un o paylaşımlara verdiği cevaplar sayesinde Özbir ailesi kısa sürede sosyal medyanın gözdesi haline geldi.

Tatlı Atışmaları Bitmedi

Bugün instagram yine o sataşmalardan birine şahit oldu. Ali Özbir, eşi ile çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabında yayınladı. Eşine yetişmek için parmak uçlarında duran Esra Erol’un o anları Ali Özbir için dalga konusu oldu. Fotoğrafın sonuna “Esra’nın ayaklara bakın” notunu konduran Ali Özbir’e Esra Erol’dan cevap gecikmedi!

Kendi sosyal medya hesabında çok benzer bir fotoğraf paylaşan Esra Erol’un bu sefer parmak uçlarında durmayışı dikkat çekti. Fotoğrafın orijinalinin bu olduğunu söyleyen Esra Erol, altına bir de “Ben de selviyim” notu iliştirdi. Bu seferlik eşinin dilinden kurtulmayı başaran ünlü sunucuyu daha neler bekliyor, hep birlikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz