Bay Yanlış Dizisinin Levent’i Gürgen Öz’den Pandemi Kurallarına Uymayanlara Sert Çıkış! The K.R.O.

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Bay Yanlış Dizisinin Levent’i Gürgen Öz’den Pandemi Kurallarına Uymayanlara Sert Çıkış! The K.R.O.

Son zamanlarda toplumsal olaylara karşı evinden çektiği videolarla tepkisini gösteren Gürgen Öz bu kez de dikkatleri pandemideki durumumuza çekti. Ünlü sanatçı toplum olarak bu konuda yapılan yanlışları eleştirirken, kurallara uymayanlar için The K.R.O çıkışı yaptı.

Korona Festivali

Ünlü sanatçı ülkemizdeki korona önlemlerine karşılık toplumun yaklaşımını ti’ye alan bir video yayınladı. “Eşim Alman olduğu için oradan biliyorum” diyen sanatçı Almanya’daki insanların disiplininden bahsetti. Eşinin kız kardeşinin marketten, eczaneden alışveriş yaparken online sıra alarak alışveriş yaptığını aktardı. Ancak burada resmen dışarıda festival var diyen sanatçı bizim sokaklarda resmen patlama var dedi. Herkes aynı anda, aynı sokağa, aynı kafeye girer mi diye sordu. Dışarıda herkesin festival havasında olduğunu söyleyen sanatçı maskelerin yarım takılmasına da ayrıca kızdı.

Sonra Neden Kırmızı Oldu?

Gürgen Öz-Bay Yanlış

The K.R.O! şeklinde bir hitap kullanan ünlü oyuncu, bu duyarsızlıkların üzerine “Sonra mavi bölge kırmızıya niye döndü?” şeklindeki sorulara da kızdı. “Toplum olarak sabırsız ve dürtüsel hareket ediyoruz. Çocukluktan itibaren bir beklemeyi bilmeme tam aksine onu kırma öğretimiz var. Merak etmeyin, sokakları, kafeleri kimse yemeyecek, elinizden almayacak!” dedi. Ünlü sanatçı yorumunun sonunda da “Aman dikkat!” diyerek uyarmayı ihmal etmedi.

Kısaca Gürgen Öz

Bay Yanlış-Gürgen Öz

Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Gürgen Öz, Prof. Dr. Zeliha Berksoy ve Müşfik Kenter gibi önemli ismin öğrenciliğini yaptı. Okul yıllarında yazdığı “Alman Satrancı” adlı oyunu kısa filme çekilen sanatçı birçok ödül kazandı. 2001 yılında tiyatro rejisi mastırına başlayarak Konservatuvarda iki yıl asistanlık yaptı. Bu esnada çeşitli dizilerde ufak roller alarak televizyon dünyasına giriş yapmaya başlayan oyuncu sonra Okan Bayülgen’le Makine Programında çalışmaya başladı. Buradaki yoğunluk nedeniyle de yüksek lisans eğitimini yarıda bıraktı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz