Ünlü Fenomen Selin Ciğerci Kendisini Jennifer Lopez’le Karşılaştırdı: “Neyim Eksik?”

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Ünlü Fenomen Selin Ciğerci Kendisini Jennifer Lopez’le Karşılaştırdı: “Neyim Eksik?”

Ünlü fenomen Selin Ciğerci, bugün dünyaca ünlü star JLo’ya özendi! Jennifer Lopez’in giydiğini elbisenin aynısını giyen güzel fenomen; kendini Jennifer Lopez’le karşılaştırdı.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra

Bildiğiniz gibi güzel fenomen Selin Ciğerci artık sadece “fenomen” olarak anılmak istemiyor! Eşi Gökhan Çıra ile birlikte kozmetik şirketi kuran Selin Ciğerci, Türkiye’nin en çok satılan markalarından biri haline geldi. Her storysinde ürünlerini ya da güzellik merkezlerini tanıtan Selin Ciğerci, tam anlamıyla para basıyor!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra

Selin Ciğerci’nin Takma Kirpik Skandalı Unutulmadı!

Kozmetik şirketi bir yandan, temizlik ürünleri şirketi bir yandan, Influencerlık bir yandan, güzellik merkezleri bir yandan derken; servetine servet ekleyen Selin Ciğerci’nin elindeki milyon TL’lik tektaş da göz dolduruyor. Gözümüz yok tabii, Allah çalışan herkese versin! Kadın çalışıyor, yalan yok.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra

Fakat arada bazı reklam “hilelerine” de başvurmuyor değil! Mesela Selin Ciğerci, yeni maskaralarını ilk çıkarttığında elbette tanıtım için ürünleriyle video çekmeyi ihmal etmedi. Video çekerken “Bekleyin, maskarayı sürüp geliyorum” diyen ve takma kirpik takan Selin Ciğerci, maskarasının “takma kirpik etkisi” yarattığını iddia ederek; Selin Beauty maskarasını bool bol övmüştü.

Selin Ciğerci

Ancak Selin Ciğerci’nin bu hamlesi gözlerden kaçmadı ve güzel fenomen sosyal medyanın diline düştü! Magazin sayfaları tarafından Koronavirüs’ten daha hızlı yayılan bu görüntüler sayesinde ürününün PR’ını yapmış olan Selin Ciğerci, sonraki günlerde katıldığı bir canlı yayında gerçekten de video esnasında takma kirpik taktığını itiraf etti. Reklamın iyisi kötüsü olmaz sonuçta!

Selin Ciğerci VS Jennifer Lopez

Ancak Selin Ciğerci, bugünleri çoktan unutmuş olacak ki; yeni projelerine devam ediyor. Bugün eşi Gökhan Çıra ile paylaştığı fotoğrafta Jennifer Lopez’in giydiği kıyafetin aynısını giyen güzel fenomen, kendisini Jennifer Lopez’le karşılaştırdı. Selin Ciğerci’nin takipçileri, güzel fenomene giydiği elbiseyi çok yakıştırdı!

Jennifer Lopez ve Selin Ciğerci
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz