Sürpriz Ziyaret! Hadise Sevgilisi Kaan Yıldırım’ı Hekimoğlu Setinde Ziyaret Etti

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

Sürpriz Ziyaret! Hadise Sevgilisi Kaan Yıldırım’ı Hekimoğlu Setinde Ziyaret Etti

Ünlü şarkıcı Hadise uzun süredir aradığı aşkı oyuncu Kaan Yıldırım’da buldu. Geçen aylarda bir ayrılık yaşasalar da aşklarına tam gaz devam eden ünlü çiftimizden aşk dolu kareler gelmeye devam ediyor. Şimdi de Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım’ı rol aldığı Hekimoğlu dizisi setinde ziyaret etti.

hadise-kaan yıldırım

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı hız kesmeden devam ediyor. Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan çiftimiz hafta sonu köpekleri Benek ile cumartesi yürüyüşüne çıkmışlardı. Sosyal medyada mutlu pozlarını paylaşan çiftimiz aşklarını yaşamaya devam ediyor.

Sevgiliye Sürpriz Ziyaret

Hatırlarsanız çift birkaç ay önce ayrılık kararı almıştı. Ayrılık kararını sosyal medyadan açıklayan Hadise’ye sevgilisi Kaan Yıldırım çok bozulmuştu. İddialara göre çiftimiz kıskançlık yüzünden tartışmış ve Hadise evi terk etmişti.

hadise-kaan yıldırım

Kaan Yıldırım ise Hadise’ye hala aşık olduğunu ve Hadise’nin çok fevri davrandığını söylemişti. Neyse ki ünlü çiftimiz ilişkileri süresince çıkan her krizi atlattı. Şu an dolu dizgin aşk yaşamaya devam ediyorlar.

hadise-kaan yıldırım

Aralarındaki aşkı gizleyemeyen ünlü çiftimiz, birbirlerini kariyer konusunda da desteklemeyi ihmal etmiyor. Önceki gün güzel şarkıcı Hadise, sevgilisini rol aldığı Hekimoğlu setinde ziyaret etti. O görüntüleri Instagram hesabından paylaşan Hadise, sosyal medyada olay oldu.

Aşkını Koluna Mı Kazıttı?

Ünlü şarkıcının geçenlerde paylaştığı fotoğraf kafaları karıştırdı. Hadise’nin, sol bileğine kendisinin ve Kaan Yıldırım’ın adlarının baş harflerini dövme yaptırdığı öne sürüldü. Dövmedeki harfler tam okunamasa da iki harfin arasında kalp işareti bulunması da dikkatleri çekmişti.

hadise-kaan yıldırım

Evlilik İddialarına Açıklama Geldi

Barışma sonrası çift hakkında evlilik iddiaları gelmişti. Güzel şarkıcı ise o iddiaları “Öyle bir şey olursa zaten duyarsınız” diyerek yanıt verdi. Muhabirlerin “Kaan Yıldırım sizinle barışmak için yollarınıza gül döktü mü?” sorusuna ise ünlü şarkıcı kahkaha ile yanıt verdi.

hadise-kaan yıldırım

Aşklarını her fırsatta dile getiren ünlü çiftimize mutluluklar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz