Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’ın “Garibanlığı”, Seren Serengil’in Gizemli Atarı, Deniz Çakır’ın Bisikleti

Aleyna

Dedikodu Kazanı

13 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’ın “Garibanlığı”, Seren Serengil’in Gizemli Atarı, Deniz Çakır’ın Bisikleti

Güzel bir hafta sonundan herkese merhabalar! Ilık havanın da etkisiyle ünlülerimiz kendini sokaklara attı. Bakalım bugün en çok hangi konuları konuşmuşuz!

1. Demet Akalın’ın “Gariban” Edebiyatı!

Demet Akalın

Geçtiğimiz yıl, Koronavirüs pandemisi nedeniyle “geçinemiyorum” açıklaması yapan Demet Akalın, bugünlerde hem lüks kıyafetleriyle hem de 170 bin TL’lik Dubai tatiliyle sosyal medyanın dikkatini çekiyor. Sosyal medyada kendisini eleştiren bir takipçisine, bütün masrafları sponsorların karşıladığını söyleyen güzel şarkıcı; kendisine “gariban” yakıştırmasını yaptı! Bu arada detaylar için:

2. Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Meedo Aşka Geldi!

Şeyma Subaşı

Miami’de sevgilisiyle peri masalı tadında bir hayat yaşayan Şeyma Subaşı’nın aşkısı Meedo, bugün Şeyma moduna girip aşka geldi! Şeyma Subaşı’nın omzuna öpücükler kondurarak methiyeler düzen Meedo, milli eniştemiz olma yolunda emin adımlarla ilerliyor! Bu arada detaylar için:

3. Sefirin Kızı Dizisi Final Yapıyor!

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı uzun zamandır reyting savaşı veriyordu. Birçok başrol oyuncusunu kaybeden dizi, yeni transferlerle eski şaşalı günlerine dönmek istese de nafile! Tuba Büyüküstün’ün bile kurtaramadığı Sefirin Kızı dizisi son kez 10 Mayıs tarihinde seyircisiyle buluşacak. Bu arada detaylar için:

4. Seren Serengil Önce Ağzına Geleni Saydı Sonra da Sildi!

Seren Serengil

Güzel yorumcu Seren Serengil, bugün Instagram hesabından yine kime söylediği belli olmayan bir açıklama yaptı; “Koronavirüs mü oldu yoksa kovuldu mu? Kim bilir bu gidişin dönüşü olacak mı? 65 yaş üstü çok dikkat etmeli bu Koronavirüs’e ama Koronavirüs oldum deyip arazi olanlar da var. Esas patron gelmiş bakmış, yolsuzluk falan kovalamış bunları. Daha iyi günleriniz canım parasız kalmak ayıp değil. İnsan şerefini kaybetmesin. Bir keyif kahvesi yapayım da içeyim bari!” Bu arada detaylar için:

5. Hülya Avşar’dan Şoke Eden Açıklama!

Hülya Avşar

Masumiyet dizisiyle ekranlara dönen güzel oyuncu Hülya Avşar, bugün yaptığı açıklamasıyla magazin gündemine oturdu; “Ya ihtiyaç hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın, ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin. Ben sapyoseksüelim zaten. Kesinlikle zeka. Zeka benim için büyük bir güç” Bu arada detaylar için:

6. Deniz Çakır’ın Çalınan Bisikleti Akıbeti Ortaya Çıktı!

Deniz Çakır

Ünlü oyuncu Deniz Çakır son zamanlarda Masumiyet dizisindeki performansıyla göz dolduruyor! Fakat Deniz Çakır’ın başı bugünlerde oldukça dertte. Masumiyet dizisindeki kostüm asistanına mobbing uyguladığı gerekçesiyle hakkında dava açılan güzel oyuncunun 10 ay önce çalınan bisikletini bir sağlık çalışanının çaldığı ortaya çıktı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz