Bebeğini Kaybeden Şeyma Subaşı Instagram’dan İsyanını Dile Getirdi: “Yaşadıklarımı Anlatmaya Kelimeler Yetmez!”

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

Bebeğini Kaybeden Şeyma Subaşı Instagram’dan İsyanını Dile Getirdi: “Yaşadıklarımı Anlatmaya Kelimeler Yetmez!”

Ünlü güzelimiz Şeyma Subaşı, oldukça zorlu günler geçirmeye devam ediyor. Son olarak bebeğini kaybeden ve Meedo’dan ayrıldıktan sonra Acun Ilıcalı’dan yardım istediği iddia edilen güzelimiz bugün Instagram’dan gönderi paylaşarak; yaşadığı zorlukları Melisa sayesinde atlattığını itiraf etti!

Peri Masalı Neden Bitti?

Bildiğiniz gibi son günlerde Şeyma Subaşı cephesi oldukça hareketli! Evlilik teklifi, milyarder sevgili, Ibiza’lar, Bali’ler, Miami’ler… derken fairytale yaşadığını her fırsatta dile getiren Şeyma Subaşı, yaşadığı fairytale’dan sonunda uyandı. Söylenenlere göre Meedo’nun dolandırıcı olduğunu fark eden Şeyma Subaşı; tektaşının da sahte olduğunu anlayınca Meedo’yu terk etti! Birkaç gün öncesine kadar dolu dizgin aşk yaşayan çiftimiz, bugün birbirlerini Instagram’dan takipten çıkarttı ile. Hatta Şeyma beraber olan fotoğraflarını bile kaldırdı.

blank

Bu durum elbette ayrılığın habercisiydi. Ancak birden bire sona eren bu peri masalı hakkındaki teorilerin bir türlü ardı arkası kesilmiyor. Sosyal medya kullanıcılarının, Şeyma Subaşı’nın yakın arkadaşlarından Dila Tarkan’dan duyduklarını iddia ettiklerine göre; Şeyma, Meedo hakkında çıkan dolandırıcılık iddialarının ardından gerçekten de bebeğini aldırma kararı vermiş. Hatta bebeği Fransa’da aldırmış!

blank

Şeyma Sonunda İtiraf Etti!

Başka bir söylentiye göre ise Şeyma bebeğini bir süre önce kaybetmiş. Bu durumdan sonra Meedo ise Şeyma’nın kendisiyle parası için birlikte olduğunu düşünüp uzaklaşmaya başlamış. Hatta Hollandalı başka bir güzelle ilişki yaşamaya başlamış bile! Hangi iddia doğru orasını bilemiyoruz ancak ortada gerçek olan bir şey var ki; evleneceklerine kesin gözüyle baktığımız Meedo – Şeyma ikilisi çoktan ayrıldı!

Bugünlerde Acun Ilıcalı’nın tahsis ettiği iddia edilen evde kızı Melisa’yla birlikte kalmaya başlayan Şeyma Subaşı, Instagram hesabında yaptığı paylaşımla herkesi üzdü. Melisa ile fotoğraflarını paylaşan güzelimiz; “Yaşadıklarımı anlatmaya kelimeler yetmez… Ama her şeyimsin, ışığım ve kahramanım olduğun için teşekkür ederim. Evet her şeyim, gerçek manada. Her şeyin iyi bir nedeni vardır. İyiyim, iyiyiz! Herkese destekleri için teşekkür ederim” Açıklamasıyla zor günler yaşadığını cümle aleme duyurdu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz