Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Meedo Ayrılığı Sonrası Sessizliğe Gömülen Şeyma Subaşı’dan İlk Açıklama Geldi!

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Meedo Ayrılığı Sonrası Sessizliğe Gömülen Şeyma Subaşı’dan İlk Açıklama Geldi!

Günlerdir tüm sosyal medya Şeyma Subaşı’nın başına gelenleri konuşuyor. Meedo evlenme teklifi etti, Şeyma hamile derken olanlar oldu ve Şeyma’ya bildiğimiz nazar değdi. Rüya ilişki diye anlatıp tüm dünyaya ilan eden Şeyma Subaşı ilişkinin bitişinin ardından zehir zemberek bir açıklama yaptı. İşte ilişkilerinin son durumu!

Hamileydi Değildi Derken!

Attığı her adımı haber olan Şeyma Subaşı’nın hamile olup olmaması tartışmalarının ardından Meedo’nun evlilik teklifi tüm bu tartışmaları sona erdirmişti. Uçak kapatıp Şeyma’yı ve kızı Melisa’yı tatile götürmeler, tatilden tatile sürüp giden aylar derken bir anda Meedo’nun lüks arabasının çalıntı olduğu haberleri yayılmıştı. Bu haberlere ateş püsküren Şeyma daha o günlerde Meedo hakkında ortaya atılan iddialar konusunda çok sinirlenmişti.

Yüzük de Sahte Olunca…

blank

Ardından Meedo’nun evlilik teklifi geldi. Meedo’nun Şeyma’ya hediye ettiği yüzük medyada epey konuşulmuş hatta Şeyma bu konuşmalara da çok sinirlenip yine zehir zemberek açıklamalar yapmıştı. Türk basınında kendisi ve Meedo hakkında yazılıp çizilenlere kızgınlıktan adeta köpüren Şeyma hep kendisini kıskananların bunları yaptığını söylemişti.

Meğer Kimse Tanımıyormuş

blank

Hemen bu olayların ardından Mısırlı magazin muhabirleri Meedo’yu tanımadıklarını ve ülkelerinde böyle bir milyarder olmadığını açıklayınca olanlar oldu. Zaten çok geçmeden de Şeyma’nın bebeğini düşürdüğü haberi bomba gibi düşmüştü sosyal medyaya. Ve tabii ki yüzüksüz fotoğrafı. Meğer tüm bunlar sahteymiş.

Biraz Saygı

blank

Tüm bunların akabinde Instagram hesabından bir story yayınlayan Şeyma Subaşı “Ayrılığımın nedeni ile ilgili çıkan haber tamamen asılsızdır! Beni arayan gazetecilere söylediğim gibi ‘Biraz saygı gösterin, ayrılık doğru ama sebepleri bizde kalsın’ dedi. Bugün paylaştığı fotoğraflarda da sürekli kızı Melisa ile birlikte olan Şeyma Subaşı dostları ve kızı ile birlikte bu süreci atlatmaya çalışıyor belli ki…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz