Güzel Şeylerin Bir Sonu Vardır: Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan da Yolun Sonuna Geldi! Vedası Yürekleri Eritti

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

Güzel Şeylerin Bir Sonu Vardır: Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan da Yolun Sonuna Geldi! Vedası Yürekleri Eritti

Camdaki Kız dizisine sonradan Muzo karakteri ile dahil olan Enis Arıkan, performansı ile herkesi şaşırttı. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlü oyuncunun bugünkü veda paylaşımı görenlerin yüreğini parçaladı.

Camdaki Kız Muzo Gizemiyle Ekrana Geldi

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız, daha ilk bölümden reytingleri alt üst etti. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan dizi, özellikle karakterler anlamında küçük farklılıklarla ekranlara geldi.

Enis Arıkan Muzo Olarak Diziye Girdi

blank

Kitapta da yer aldığı gibi Muzo karakteri önceleri çok merak edildi. Yüzünü bir türlü göstermeyen Muzo’yu kimin oynayacağına dair birçok haber yazılıp çizildi. Sonunda Muzo’yu kimin oynayacağı belli oldu ve Enis Arıkan Camdaki Kız’a ‘merhaba’ dedi.

blank

Komedi oyunculuğu ile ünlenen Arıkan’ın bu rolü kotarabileceği önceleri pek akıllara gelmedi. Ancak baktık ve gördük ki Arıkan bugüne kadar gösterdiklerinden daha fazla cevhere sahipmiş! Ünlü oyuncu, zor bir çocukluk geçiren Muzo’yu bizlere öyle bir anlattı ki, gönlümüzü fethetti.

Çekimler Bitti Tatil Başladı

Biz henüz Camdaki Kız’ı özellikle de Enis Arıkan’ı izlemeye doyamadan dizi sezon finali yaptı. Yakışıklı oyuncu set biter bitmez kendisini önce bir güzellik merkezine attı, ardından ablasını da alıp tatile çıktı. Ortaca’nın Sargerme beldesinde bulunan Hilton Sarıgerme’de güzel bir tatil yapan Arıkan, son günlerini ise lüks bir yatta geçirdi.

Her güzel şeyin bir sonu vardır; denizin ve güneşin tadını çıkaran Enis Arıkan için de tatilin sonu geldi. Yatta olduğu süre boyunca kaldığı lüks kamarasını ve topladığı eşyalarını paylaşarak eğlenceli anlarına veda etti. Bavullarını toplayıp yatağına ve odasına el sallayan ünlü oyuncunun bu veda paylaşımı görenlerin yüreğini eritti. Umuyoruz ki Enis Arıkan kısa zamanda yeni bir tatil planlayarak bu vedanın hüznünü üzerinden atar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz