Cam Tavanlar’ın Cem’i Kubilay Aka’dan Tehdit Altında Story! Yeni Transfer Oyuncu ‘Herkes Kendisine Dikkat Etsin’ Dedi

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

Cam Tavanlar’ın Cem’i Kubilay Aka’dan Tehdit Altında Story! Yeni Transfer Oyuncu ‘Herkes Kendisine Dikkat Etsin’ Dedi

Show TV’nin yeni yaz dizilerinden birisi olan Cam Tavanlar dizisi yeni bir transfer oyuncu ile gündemde. Dizinin başrol oyuncularından Kubilay Aka’nın Instagram hesabından yaptığı bir story paylaşımı ise bu transfere ilişkin herkesi şaşırttı. İşte tehdit ve şantaj dolu paylaşım!

Cam Tavanlar’a Transfer Var

Cam Tavanlar dizisinin yakışıklı oyuncusu Kubilay Aka Instagram hesabından bir stroy paylaştı ve dizinin gidişatına ilişkin hepimizin merakını canlandırdı. Kubilay Aka’nın yanı sıra Bensu Soral, Hatice Aslan gibi isimlerin de yer aldığı diziye son olarak bir transfer daha gerçekleşti. Diziye transfer olan yeni isimse Ahmet Dursun.

Geniş Aile’den Tanıdığımız Yüz

ahmet dursun cam tavanlar

1993 İstanbul doğumlu olan Ahmet Dursun Ortaokuldan sonra eğitim hayatını yarıda bırakıyor ve gidip doğrudan bir ajansa kayıt oluyor. Böylelikle kendi inisiyatifiyle oyunculuğa adım atmış olan Ahmet Dursun öncelikle bazı dizilerde yardımcı oyuncu olarak yer alıyor. Yardımcı oyuncu olarak rol aldığı dizilerden bazıları ise Suskunlar, Geniş Aile, Arka Sokaklar gibi yapımlar.

Ardından Fenomenliğe Geçiş

blank

Bu dizilerde yardımcı oyuncu olarak yer aldıktan sonra İşler Güçler dizisinde “Boomcu Onur” karakteri ile fenomen olma fırsatını yakalıyor Ahmet Dursun. Ardından Kardeş Payı dizisinde Sezai’nin oğlu Halil karakterine hayat veriyor. Her iki dizide de hızlı ve anlaşılmaz bir konuşma ile karakterleri oynayan Ahmet Dursun için bu anlaşılmazlık bir şanssızlık değil adeta şöhrete giden yolun anahtarı oluyor diyebiliriz.

Yok Böyle Bir Ödül

blank

Belki de duyup duyabileceğiniz en ilginç ödülün sahibi Ahmet Dursun. Kendileri Türk Dil Kurumu’ndan  “Türkçeyi En İyi Konuşamayan Kişi” ödülünün sahibi. Hatta bu ödülü sayesinde ayrıca “ En İlginç Ödül Alan Kişi” kategorisinde Guıness Rekorlar Kitabı’na girmeyi de başarmış.

Ve Şimdi de Cam Tavanlar’da

Son olarak Cam Tavanlar dizisine transfer olan Ahmet Dursun’un söylediklerini ise bizlere dizinin başrol oyuncusu Kubilay Aka tercüme ediyor. Aka’nın tercümesine göre Ahmet Dursun “Cam Tavanlar’a yeni girdim, herkes dikkat etsin bundan sonra kendine” diye herkese esprili bir tehdit savuruyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz