Bebek Düştü mü Yoksa Aldırıldı mı? Meedo ile Şeyma Subaşı Ayrılığının İç Yüzü Çok Farklı Olabilir!

Aleyna

Haberler

26 Haziran 2021

Bebek Düştü mü Yoksa Aldırıldı mı? Meedo ile Şeyma Subaşı Ayrılığının İç Yüzü Çok Farklı Olabilir!

Meedo ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı hakkındaki iddiaların arkası kesilmiyor. Bebeklerini kaybeden Şeyma Subaşı ve Medoo’nun arasında yaşanıldığı iddia edilen şeyleri duyunca inanamayacaksınız.

şeyma subaşı-meedo

Hepimizin bildiği gibi Şeyma Subaşı uzun süredir Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşıyordu. Beraber dünyayı gezen ve partilerden partilere koşan çift hem sosyal medyada hem de ülke basınında oldukça popülerdi. Birbirlerine olan aşklarını cümle aleme duyurmaktan çekinmeyen fenomen çift, geçtiğimiz günlerde evlilik kararı da almıştı.

şeyma subaşı-meedo

Rüya gibi bir organizasyon ile yüzükleri takan Şeyma ve Meedo’dan güzel haber de gelmişti. Ünlü çiftin çocukları olacaktı. Çocuk haberini alınca apar topar evlenme kararı alan çift, ardından bu süreci biraz daha yavaşlatmaya karar vermişti.

şeyma subaşı-meedo

Düğünlerini beklediğimiz fenomen çiftten kötü haber geldi. Şeyma Subaşı bebeğini düşürdüğünü sosyal medya hesabından açıkladı. Ardından Ibiza’da görüntülenen ünlü ismin evlilik teklifinde aldığı tektaşı takmadığı görüldü. Bunun üzerine ise ayrılık iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

şeyma subaşı-meedo

Çıkan bu iddialara sinirlenen Şeyma Subaşı ise “Beni biraz bırakın. Bir şeye cevap vermek de konuşmak da zorunda değilim. İstersem eğer Instagram’dan kendim paylaşım yaparım ya da size söylerim.” diye cevap vermişti. Daha sonra Şeyma Subaşı’nın Meedo ile olduğu tüm fotoğrafları Instagram’dan silmesi ayrılık iddialarını doğrular nitelikte oldu.

“Melisa’ya Yaptığını Çocuğuma Yapmanı İstemiyorum”

Bu iddiaların üzerine ise ortalığı çok karıştıracak bir iddia daha ortaya atıldı. Wewontliemag Instagram sayfasının paylaşımına göre Meedo ile Şeyma Subaşı doğum günü partisi öncesi kavga etmişler. İddialar göre Meedo, Şeyma Subaşın’a “Melisa’ya yaptığını doğacak çocuğuma yapmanı istemiyorum.” gibi bir söz söylemiş. Bu söz ile birlikte büyüyen kavga ise ayrılığa kadar gitmiş.

şeyma subaşı-meedo

İddialara göre Meedo tanıştığı zaman Şeyma Subaşı’nın sadece dışarda eğlence düşkünü biri olarak davrandığını düşünüyormuş. Ancak söylenene göre Şeyma Subaşı sürekli eğlenmek istiyormuş. Hatta ünlü isim Miami’deki evin bir katını eğlence klubü yapmış. Şeyma Subaşı’nın ise bebeği aldırdığı iddia ediliyor. İddiaların doğruluğunu bilmiyoruz ancak bebeğini kaybeden ünlü isme buradan tekrar geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz