Eski Aşkı İfşa Etti! Son Yaz’ın Yağmur’u Hafsanur Sancaktutan’ın Ünlü Olmadan Önceki Halini İlk Kez Göreceksiniz

Aleyna

Haberler

26 Haziran 2021

Eski Aşkı İfşa Etti! Son Yaz’ın Yağmur’u Hafsanur Sancaktutan’ın Ünlü Olmadan Önceki Halini İlk Kez Göreceksiniz

Bu yılın parlayan yıldızlarından Hafsanur Sancaktutan gündemden düşmüyor. Ünlü yıldızın eski aşkı, ünlü olmadan önceki fotoğraflarını ifşa edince ortalık karıştı. Eski hali ise çok şaşırttı.

son yaz-hafsanur sancaktutan

Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz şüphesiz bu sezonun en ilgi çeken yapımlarından biriydi. Bir savcının verdiği söz doğrultusunda mafyanın oğlunu boşanmak üzere olduğu eşi ve kızının yanına getirince gelişen olaylara tanık olduğumuz bu heyecanlı hikaye, tüm Türkiye’yi adeta ekranlara kilitledi.

son yaz-hafsanur sancaktutan

Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Funda Eryiğit gibi isimlerin olduğu fenomen dizi, sezon arasında girse de Son Yaz’ın parlayan yıldızı Hafsanur Sancaktutan sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Daha önce Gülperi ve Aşk Ağlatır gibi dizilerde izlediğimiz genç oyuncu, duru güzelliği ve başarılı performansıyla son zamanların en sevilen kadın oyuncularından biri.

Ünlü Olmadan Önceki Hali Herkesi Çok Şaşırttı

son yaz-hafsanur sancaktutan

Kariyerinin altın çağını yaşayan genç oyuncunun eski fotoğrafları gündeme geldi. Ünlü oyuncunun çocukluk aşkı Hafsanur Sancaktutan ile çok önceden çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Bu fotoğrafa “Çocukluk aşkımın ünlü olması olayını bir türlü aşamıyorum” yazan kullanıcının paylaşımı olay oldu. Ünlü ismin eski hali ile aynı olması estetik iddialarını yalanlarken doğal güzelliği de hayran bıraktı.

Sahne Tozu Çok Yutmuş

son yaz-hafsanur sancaktutan

20 Mart 2000 tarihinde dünyaya gelen genç oyuncu, ilk oyunculuk deneyimi Servet dizisiyleydi. Henüz 18 yaşında kariyer basamaklarını hızla çıkmaya başlayan Hafsanur Sancaktutan, küçük yaşlardan beri tiyatro ile ilgileniyor. Yer aldığı birçok tiyatro oyunundan ödüllerle dönen güzel oyuncunun sevgilisi ile Menajerimi Ara’nın Barış karakterine hayat veren Deniz Can Aktaş. Henüz çok genç olmasına rağmen Türkiye’nin en çok beğenilen isimlerinden biri olan Sancaktutan’ı anlaşılan daha çok konuşacağız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz